• Одличната цена
  • Ново
Жените Плус Големина Секси долна Облека Секс Жартиера Babydolls Chemise Nightgown секси долна облека топла еротски Искушението Nighty Пижами

Жените Плус Големина Секси долна Облека Секс Жартиера Babydolls Chemise Nightgown секси долна облека топла еротски Искушението Nighty Пижами

 
DEN 824.64
DEN 676.00

Износ
Во продавницата.


Жените Секси Lingeries Топла Секс Nightdress
Опис На Производот
100% Сосема Нов
Супериорен Квалитет : Еластична и кожа-friendly
Навестување за изборот на соодветна големина на :
1. Топло Совети : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Оваа големина на табелата беше мерена со рака во Кина,се надевам дека ќе се разбере дека има можеби грешка при мерење околу 12 CM.
3, Пакување Листа : 1* Nightdress &1* Камшик панталони


За производот

Големина:
M, XL, XXXL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
DEEPOCEAN
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
DaR80093
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер

Слични предлози