• Одличната цена
  • Ново
Жените Плус Големина Секси долна Облека Секс Sleepwear Babydolls Chemise Nightgown секси долна облека топла еротски Искушението голема големина Пижами

Жените Плус Големина Секси долна Облека Секс Sleepwear Babydolls Chemise Nightgown секси долна облека топла еротски Искушението голема големина Пижами

 
DEN 781.44
DEN 641.00

Износ
Во продавницата.


Кинески Пролетниот Фестивал
Почитувани Купувачи
среќна нова година!!!
-Според дека ќе има некои превозот забавува за време на празниците од февруари
12 та да ти февруари 22 , може да плаќање, како и обично, но можеби t тој за време на испорака ќе биде малку повеќе подолго од вообичаеното(околу 5-7days доцнење) .Ние ќе ви обезбедиме Картони за вас.
-Ви благодарам за вашите чека и разбирање.Ние и ветуваме дека се ќе се врати во нормала по февруари 22-то .
Имаат убав година и добредојде на нашата продавница.
Жените Секси Lingeries Топла Секс Nightdress
Опис На Производот
100% Сосема Нов
Супериорен Квалитет : Еластична и кожа-friendly
Навестување за изборот на соодветна големина на :
1. Топло Совети : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Оваа големина на табелата беше мерена со рака во Кина,се надевам дека ќе се разбере дека има можеби грешка при мерење околу 12 CM.
3, Пакување Листа : 1* Nightdress &1* Камшик панталони


За производот

Големина:
M, XL, XXXL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DaR80182p
Бренд Име:
DEEPOCEAN
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер

Слични предлози