• Одличната цена
  • Ново
Античкиот тапа кујна Антички тапа Кујна Сини и бели порцелански Ретро бања Вода допрете го

Античкиот тапа кујна Антички тапа Кујна Сини и бели порцелански Ретро бања Вода допрете го

 
DEN 2496.00
DEN 2346.00

Износ
Во продавницата.


испрати Подарок : 2 X од не ' рѓосувачки челик цевки
Модел : Бамбус тапа Доводна цевка стил : една дупка Материјал : Месинг Гајтанот тип : керамички чип гајтанот Инсталација : седат стил Дали ладна вода : Да Нето тежина : 1kg и под Површината процес : жица цртање Површински третман : полирање, жица цртање + најмалку 5 знаци -29.00 ДОЛАРИ, 13.40 ДОЛАРИ 19.50 -65.00 -14.50


За производот

Тип:
Две-парче
Бренд Име:
STYHOMSUN
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
54515
Модел:
Сини и бели порцелански куршум
Дали глава ротација:
Може да ротирате
Стил:
Една дупка една рачка
Гајтанот тип:
Керамички вентил core

Слични предлози