• Одличната цена
  • Ново
Zerosky 3Pcs/set Бања душеци Не се Лизга Цртан филм Море Светот Супер Меки Бања Тепих Душеци Toliet Килими За Бања Декорација

Zerosky 3Pcs/set Бања душеци Не се Лизга Цртан филм Море Светот Супер Меки Бања Тепих Душеци Toliet Килими За Бања Декорација

 
DEN 754.08
DEN 716.00

Износ
Во продавницата.

Zerosky 3 Pcs/set Бања душеци Не се Лизга Цртан филм Море Светот Супер Меки Бања Тепих Душеци Toliet Килими За Бања Декорација
Многу меко чувство, и удобно, ПВЦ мрежа долниот дел, нетоксични, без мирис, не остарел. Лесно се апсорбираат вода и прашина, добро се лизга отпор; Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат, на задната да се избегне директна сончева светлина. Висока густина супер меки ткаенини, удобно, заштита на животната средина, добра вентилација. S : правоаголни -75 * 45см, U-тип -40 * 45см, О-тип -40 * 45см L : правоаголни-80 * 50cm, U-45 * 50cm, O вид -45 * 50cm
3 PCS/set Тепих Душеци


За производот

Спецификација:
75CM X 45CM, 80CM X 50CM
Стил:
Модерна
Примена:
Бања
Големина:
Large
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
yjhyssjt70615
Техника:
Машина Направени
Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
Zerosky
Шема:
Цртан филм

Слични предлози