• Одличната цена
  • Ново
Автомобил Стил Еластична Полиестер Столче Опфаќа Пред Задното Седиште Перница Покрие Авто Стол Универзална Fit - Внатрешни Додатоци

Автомобил Стил Еластична Полиестер Столче Опфаќа Пред Задното Седиште Перница Покрие Авто Стол Универзална Fit - Внатрешни Додатоци

 
DEN 1358.40
DEN 1291.00

Износ
Во продавницата.


Купи сега и заштита на оригиналот, или да направи постарите места изгледаат како нови повторно
Материјал : Еластична полиестер+ 2,5 MM Сунѓер (Врати се изгради во)
Примена : Погоден за 98% автомобил места во пазарот
Карактеристики : Усвојување на високо-квалитетни дише на платно, touch удобно, анти-нечистотија, анти-носат, лесен за чистење, не падне
Пакетот вклучува :
5pcs потпирачи за глава покритие
2 парчиња Предните седишта во задниот поклопец
2 парчиња Пред седиштето надолу поклопецот
1pcs Задното седиште задниот поклопец
1pcs Задното седиште надолу поклопецот
30pcs кука додатоци
Нашиот работен распоред :
Се обединуваат Државите : PM7 : 00 - AM10 : 00
Руската Федерација : НА3 : 00 - ЧАСОТ6 : 00
Шпанија : AM1 : 00 - PM4 : 00
Бразил : PM9 : 00 - AM11 : 00
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-3 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме


За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
8cm
сет парче:
>10
Објектот Ширина:
52cm
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
51cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
Полиестер
Mfg Серија Број:
универзална седиште маска
Специјални Функции:
Основна Функција
Автомобил Направи:
универзална одговара
боја:
сива црвена сина off-бела
Материјал Тип:
100% Полиестер Ткаенини
Специјални Функции:
Штити Места Од Носат и Солза

Слични предлози