• Одличната цена
  • Ново
AutoDecorun Обичај седиште покрие поставува СТП кожа за Toyota Camry 2012 додатоци седиште покрие автомобил перница поддршка стил заштитник

AutoDecorun Обичај седиште покрие поставува СТП кожа за Toyota Camry 2012 додатоци седиште покрие автомобил перница поддршка стил заштитник

 
DEN 29184.00
DEN 14884.00

Износ
Во продавницата.


Луксузна Обичај се вклопуваат во автомобил места за toyota Camry додатоци седиште опфаќа поставување за автомобили заштитник СТП кожени потпирачи за глава одмор
перница опфаќа сплит клупи перница авто внатрешни додатоци бесплатен превозот.
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа ( Leatherette) & Сунѓерот & Не-Плетени Ткаенини Т hree Композитни Слоеви .
Посебни F eatures : Карактеристики на СТП Кожа столче Покрие Сет : Soft & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето. топло во зима и во лето кул.
Материјали се Направени од Издржлив & Удобно Дише Faux Кожа Лесно да се Избрише Чисти, се исуши .
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и точно одговара .
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Воздушни перници : седиштето опфаќа им овозможи на воздушни перници за да се распоредат слободно.
Бруто тежина : 5.0-6.0 KG за 5 Седишта .
Пакетот вклучува : 14-18 КОМПЈУТЕРИ/set за 5 Седишта ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како подарок перница ).
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 57*53*28 CM
Answer : ___________________________ Note : Ова е прилагодена столче опфаќа ,Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се
дизајниран да биде лесно да се инсталира.
Ве потсетам : Ова е прилагодена столче опфаќа , само да се стави на и за покривање на седиштата во автомобил ,без отстраниле оригиналниот места.
Овие седиште опфаќа покриеност на целата територија пред површината на седишта и горниот место на задната површина за
полесно инсталација.
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за Toyota Camry 2006-2016 ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка.
Постојат 4 (# 1 - # 4 ) Модел одговара за Toyota Camry 2006-2016 Година Верзија .
# 1 За Toyota Camry .
# 2 За Toyota Camry .
# 3 За Toyota Camry .
# 4 На Toyota Camry 2015-2016 Година Верзија -На главите на задниот дел на седиштата може да биде симната .
1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни која е ист стил како вашиот автомобил седишта-(особено сплит Назад седишта).
О : Ако бидете сигурни дека моделот е 100% ист стил како вашиот автомобил места ,може да се направи цел директно и ни остави
порака додека сте место цел .
Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на вашиот автомобил пред седиштата и задниот дел на седиштето за нас ,
ние ќе го стори тоа наместо вас и да се спореди со нашиот модел прво . Потоа може да се направи цел директно и изберете
која боја ви се допаѓа најдобро .
2 : Ако имате било какви прашања .pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .
Answer : ___________________________ Note : Ние не ја прифати цел, без било порака додека сте место цел .затоа што ние
не може да се организира производство откако ќе се направи нарачка .
Се надевам кориснички услугата ќе биде точно се вклопи со вашиот автомобил места .
Ви благодариме многу за вашиот доаѓаат соработка .
Pls проверете кој модел е ист стил како вашата оригинална автомобил седишта и ни остави порака додека сте место цел .
Ако не сте, бидете сигурни .pls се земе слика на вашиот автомобил морињата за нас .
# 1 За Toyota Camry .
# 2 За Toyota Camry .
# 3 За Toyota Camry
# 4 На Toyota Camry 2015-2016 Година Верзија -На главите на задниот дел на седиштата може да биде симната .
Pls провери над верзија , која е ист стил како вашата внатрешна места и потоа да ни оставите порака
додека сте место .однапред ви благодариме .
Висок Квалитет на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-Плетени Ткаенини Три Слоеви Зелена Животната средина Материјал Двојно Композитни .
Овие слики се прикажуваат на квалитет и совршено се вклопуваат на СТП Кожа столче покрие сетови .
Боја и Дизајн : Има 15 боја како на сликите .( Овие бои се генерално не ОЕМ.


За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
5.5kg
Објектот Висина:
58cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Mfg Серија Број:
Прилагодување Авто додатоци
Објектот Ширина:
52cm
Специјални Функции:
Заштитете го вашиот автомобил места и да се Направи тоа лесно чистење
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
156cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјална Изработка:
Обичај се вклопуваат leatherette столче покрие Поставува
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашата оригинална Автомобил Седишта
Бои:
Црна/Сива/Brown/Беж/Црвени како покаже
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
функција 1:
Водоотпорен & Направи Вашиот Автомобил Места поубаво
Карактеристика 2:
Столче заштитник и Лесно да Рати
Автомобил Направи:
Обичај се вклопуваат седиште покрие & поддржува за Toyota Camry 2006-2016 Година
Седиштето Покрие Тип:
Заштитна & Совршено се вклопуваат во оригиналниот автомобил седишта
Материјал Тип 3:
Луксузна СТП кожа & Сунѓерот & Не-Плетени

Слични предлози