• Одличната цена
  • Ново
Столче Покрие Перница, Високо-одделение Danni Автомобил стил Камион Седиште Душеци За BMW Ауди Хонда, Тојота Ford Работ Mondeo Ecosport се Фокусира На

Столче Покрие Перница, Високо-одделение Danni Автомобил стил Камион Седиште Душеци За BMW Ауди Хонда, Тојота Ford Работ Mondeo Ecosport се Фокусира На

 
DEN 12474.24
DEN 8981.00

Износ
Во продавницата.


За Посебно седиште опфаќа : Материјал : Кожа Бруто Тежина : 2-4kgs/set. Декларација : Ако ви требаат 7 седишта .ве молиме контактирајте со нас или да ја напуштат масажи за мене , 7 седиштето треба плаќаат екстра пари , благодарение Функција : Водоотпорен,прашина-доказ , ги Штити дамки, бледнее, нечистотија, Лесен за чистење на Местото на потекло : Кина ( копно ) answer : ___________________________ Note : ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди , ви благодарам . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве молиме да не контактирате и да ми кажете во што е проблемот , ние ќе ви помогнат да се реши . Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите . Контроверзии : Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми.
Тоа не влијае на користењето на воздушни перничиња
За боја/ Стил : Можете да изберете од 5 бои ( Црна / беж / brown / сива / сино )/ Можете да изберете од 2 стил ( имаат перница / Нема перница ) , Не се ист стил, тие не се иста цена .
За редослед : Откако ќе платат за тоа , ние треба повеќе imformation за вашиот автомобил . ве молиме оставете масажи да ми кажете на вашиот автомобил Логото/Модел /Години/стил . На пример : "Фолксваген" / Passat/2014years/соединетите американски стил.
За Производи :
Зошто да изберете нас :
1. Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2. Ние можеме да произведуваат 95% на тип на возило seat опфаќа, бидејќи имаме Професионална столче покрие фабрика, имаат професионални инженери.Ние може да произведе некои други бренд столче покрие ако ви треба;
3. Ние можеме да произведуваат според вашите посебни барања, ако имате посебни потреби, Но ќе треба да плаќаат екстра пари.
4. Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.
5. Ние имаме повеќе од 95% од столче модел
За плаќање :
1. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите цел. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Western Union,Moneybookers,и други методи за плаќање.
2. Генерално, стоки ќе бидат испратени во 1-3 работни дена од приемот расчисти исплата.
За превозот :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа по приемот потврди за плаќање.
2. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА,ДОБИВААТ ИНФОРМАЦИИ внимателно при обработка на нарачка.
3. Ali Express Стандард Превозот Бесплатен Превозот. Времето за испорака зависи од земјата на дестинација. Обично тоа ќе потрае околу 10-55 денови за вас. Понекогаш,на строгите обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго.
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земја (Бесплатен Превозот) : Руската Федерација
Проценето Време На Испорака : 10 - 25 Дена
Превозот Компанијата : Русија Експрес - SPSR
Земја : сад ( во САД само )
Проценето Време На Испорака : 15 - 30 Дена
Превозот Компанијата : Ali Express Стандард За Испорака
Земјата : Ирска.Австрија.Белгија.Полска.Данска.Норвешка.Јапонија.Швајцарија.Турција.Сингапур.Нов Зеланд.Италија.Азербејџан,
Проценето Време На Испорака : 15 - 34 Дена
Друга Земја Проценува Време На Испорака : 20 - 55 Дена
4. Со цел да се обезбеди да примате стока само плаќаат пониска, помалку даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, Купувачот е одговорен за какви било царински давачки, ако тоа е потребно.


За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
61cm
Објектот Ширина:
53cm
сет парче:
9
Објектот Должина:
135cm
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
Објектот Тежина:
8kg
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
Основна Функција

Слични предлози