• Одличната цена
  • Ново
12V RGB 3528 300 SMD 5M LED Лента Светлина Декоративни Светлината Led диоди со 2A Адаптер 24 Копче Контролер Водоотпорен IP65 Бесплатен Превозот

12V RGB 3528 300 SMD 5M LED Лента Светлина Декоративни Светлината Led диоди со 2A Адаптер 24 Копче Контролер Водоотпорен IP65 Бесплатен Превозот

 
DEN 803.52
DEN 707.00

Износ
Во продавницата.


Бесплатен Превозот!!!
12 V RGB 3528 300 SMD 5 M LED Лента Светлина Декоративни Светлината Led диоди со 2 A Адаптер 24 Копче Контролер Водоотпорен IP65
ТОЧКА БР. SL-3528-300 SMD-5М+2 A (SL0045) Излез : 0.1 A*12 V LED Type : 3528 300 SMD Lenght : 5 Метри/Roll Ширина : 10мм Водоотпорен : IP65 Н W 0.35 kg/еез Пакување Вклучени : 1pcs 12 V RGB 3528 300 SMD 5 M Led Лента на Светлина + Адаптер + Контролер (G. W 0.38 КГ)
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!


За производот

Објектот Дијаметар:
5m
Специјални Функции:
Водоотпорен
Материјал Тип:
LED
Име На Модел:
SL-3528-300SMD-5М+2A (SL0045)
Тип На Објект:
Ден Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
YM E-Светла
Објектот Тежина:
0.35kg
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип:
Флексибилни Светлина Ленти
Излез:
0.1 A* 12V
Lenght:
5 Метри/Roll
Автомобил модел:
Универзална за Сите Автомобили
Напон:
12V
Водоотпорен:
IP65
Ширина:
10mm
Led чипови:
300 SMD
Факултативна Боја:
RGB

Слични предлози