• Одличната цена
  • Ново
JGRT 2006-НА За Toyota Yaris led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла Автомобил Стил LED Дење да Работи LED Светла за магла

JGRT 2006-НА За Toyota Yaris led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла Автомобил Стил LED Дење да Работи LED Светла за магла

 
DEN 4752.00
DEN 4277.00

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот :
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации


За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
1kg
Yaris-Година:
2012,2008,2014,2006,2010,2011,2009,2015,2013,2007
Специјални Функции:
led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла
Име На Модел:
правец на ветер
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
yaris
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
H
Материјал Тип:
ABS+LED
Година:
2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017
Производот:
led светла за магла+LED светилки drl+пак сигнал светла
Гаранција:
12 месеци
Wattage:
35

Слични предлози