• Одличната цена
  • Ново
1Pc 17cm КОЧАН LED светилки drl Дење Работи Светла Авто Светилка за Надворешни Светла За Универзален Автомобил Водоотпорни Автомобил стил Led светилки drl Светилка

1Pc 17cm КОЧАН LED светилки drl Дење Работи Светла Авто Светилка за Надворешни Светла За Универзален Автомобил Водоотпорни Автомобил стил Led светилки drl Светилка

 
DEN 13.92

Износ
Во продавницата.


1 Pc 17cm КОЧАН LED светилки drl Дење Работи Светла Авто Светилка за Надворешни Светла За Универзален Автомобил 100% Водоотпорни Автомобил стил Led светилки drl Светилка
Опис на производот на КОЧАН LED барови
-Материјал : Алуминиум Легура + Кочан Led,многу добри топлина дисипација.
-Бр. на Led : 6 Watt Led Panel / Светлина
-Температура на бојата : 6000 K-6500 K
-Работат на струјата : 12 V DC
-Лумен : 75 LM/Вати
-Нема мало поле.
-Функција : Водоотпорен, Анти-прашина, анти-судир, безбедно и издржлив, лесен за инсталација.
Големина на : 17cm *3cm *0.45 cm
-Работно-време : во Текот 5, 0000 Часа.
-Висока моќност LED чип, 6 W супер светла за осветлување обезбедува високо ниво на безбедност на патиштата.
-Пакет се Вклучуваат : 1 парче.
Инсталација :
Лесно да се инсталира, 3 M лента лепило на грбот и само-жица вклучени, пристап директно.
Answer : ___________________________ Note :
Секој автомобил треба 2 парчиња!
Овој производ е погоден за автомобили со DC12 V напојување. Поврзување на напојување директно; овие светла нема да влијае на оригиналната автомобил конекција, добро одговара за сите автомобили.
Пакетот Вклучува :
1 Парче x КОЧАН LED светло бар


За производот

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Бела, Сина, ограничената понуда
BMW Модел:
118i
Тип На Објект:
Ден Светлина
118i-Година:
2012,2013,2015,2014
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
12V КОЧАН LED Автомобил Дење Работи Светлина
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
12V КОЧАН LED Автомобил Дење Работи Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Бренд Име:
iSincer
функција 1:
LED светилки drl Дење Работи Светла
Карактеристика 2:
Дење Работи Светла
функција 3:
LED светилки drl Дење Работи Светла
карактеристика 4:
Дење Работи Светла
Карактеристика 5:
LED светилки drl Дење Работи Светла
Функција 6:
Дење Работи Светла
Карактеристика 7:
LED светилки drl Дење Работи Светла
Функција 8:
Дење Работи Светла
Карактеристика 9:
LED светилки drl Дење Работи Светла
Карактеристика 10:
Дење Работи Светла

Слични предлози