• Одличната цена
  • Ново
LED,2017~2018,Автомобил Стајлинг за Avancier Фарови,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Avancier главата светилка

LED,2017~2018,Автомобил Стајлинг за Avancier Фарови,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Avancier главата светилка

 
DEN 84288.00
DEN 80074.00

Износ
Во продавницата.


LED,2017~2018,Автомобил Стајлинг за Avancier Фарови,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Avancier главата светилка
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера


За производот

Емитуваат Боја:
Сите LED
Температура На Боја:
Хонда Avancier
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил

Слични предлози