• Одличната цена
  • Ново
Моќ Прозорец Lifter Switch ЗА FITHonda Граѓански 1.3 1.8 L L L4 ПРЕД Лево 35750-SNA-A13 2006-2011

Моќ Прозорец Lifter Switch ЗА FITHonda Граѓански 1.3 1.8 L L L4 ПРЕД Лево 35750-SNA-A13 2006-2011

 
DEN 1536.00

Износ
Во продавницата.


Моќ Прозорец Lifter Switch ЗА FITHonda Граѓански 1.3 1.8 L L L4 ПРЕД Лево 35750-SNA-A13 2006-2011


За производот

Граѓанско-Година:
2009,2006,2010,2008,2011,2007
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
14cm
Специјални Функции:
Моќ Прозорец Lifter Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
35750-SNA-A13
Хонда Модел:
Граѓански
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
EAPENERGY
Година:
2006-2011
Објектот Тежина:
0.3kg
Моќ Прозорец Lifter Префрлате:
Моќ Прозорец Lifter Префрлате

Слични предлози