• Одличната цена
  • Ново
Џамбо Елита Црвено Кавер-Автомобил Винил Филм Меур За Слободни КАМИОН SUV JEEP ОБВИВА

Џамбо Елита Црвено Кавер-Автомобил Винил Филм Меур За Слободни КАМИОН SUV JEEP ОБВИВА

 
DEN 10500.00
DEN 8925.00

Износ
Во продавницата.


Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат.
Име На Производ : Маскирна Винил Филм
Објектот на Име на Кавер-Винил Заврши Тркалаат Големина од 1,5 m x 20 милиони Филм Дебелина 0.16 mm Материјал Флексибилни ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Воздух Канали Yes Живот Отворено 3-5 години, Затворен 6-8 години Пакет Големина 155cm * 15cm * 15cm
1, Висок Квалитет На Производот;
2, Издржлив и лесен за работа со;
3, Воздушен Балон За Слободни (Ер Ослободување Канали);
4, Висок Квалитет на Отстранлив Лепак(Може да се ре-позиција за време на инсталацијата);
5, Флексибилни (Растеглив) со топлина пиштол Или фен за коса, Може да се користи на сите внатрешни или надворешни мазни површини.
6, УВ-Заштита, Боја нема да исчезнат, може да трае долго време.
Апликацијата Место : Автомобил, ЏИП, Камион, Џип, Мотор, Брод, лаптоп, мобилен телефон, мебел и сл.
Ние пакет за вашата стока многу добро. За да Бидете Сигурни дека ќе добиете на стоки во добра состојба.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоката се испраќа. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред.
Вашето мислење е многу важна за нас. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Ние се високо ценети од тоа. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и да ви даде задоволително решение. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта.
1


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Објектот Должина:
20m
Бренд Име:
aomior
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
20CA
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Ширина:
1.5m
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
15cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Точка име :
кавер-винил заврши
Функција:
балон за слободни
УВ-Заштита:
Yes

Слични предлози