• Одличната цена
  • Ново
двоен слој сопствен автомобил патосници за BYD F0 F3 F3R G3 G3R L3 F6 G6S6 E6 E6 M6 SURUI SIRUI СОПСТВЕН автомобил додатоци авто Налепница

двоен слој сопствен автомобил патосници за BYD F0 F3 F3R G3 G3R L3 F6 G6S6 E6 E6 M6 SURUI SIRUI СОПСТВЕН автомобил додатоци авто Налепница

 
DEN 5940.00
DEN 4752.00

Износ
Во продавницата.


Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува : 1) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : TOYOTA Rav4 2012 многу важно!!! 2.) вашето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број,post code -многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил. За автомобилот кат мат( автомобил тепих )/целосна трупот душеци , ние продаваме лево воланот на автомобилот теписи/ автомобили багажникот мат. ова е само одговара за лево-drived , НЕ одговара за право-drived .
Ве молиме имајте на ум : there имаат две избор со differece цена двојно-layer ткаенина еден слој ткаенина


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Име На Модел:
Обичај
Бренд Име:
FUWAYDA
Модел:
На Тоа Етикетата
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Pu
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
на одлуки за:
BYD F0 F3 F3R G3 G3R L3 F6 G6S6 E6 E6 M6 SURUI SIRUI ОБИЧАЈ
Вид:
двоен слој ткаенина и еден слој ткаенина

Слични предлози