• Одличната цена
  • Ново
MOPAI Две Стил Алуминиум Автомобил Внатрешни работи Раководител Светлината Светилка Switch Копчето Декорација Покрие Налепници Одговара За Ford Mustang F150 До 2015 година

MOPAI Две Стил Алуминиум Автомобил Внатрешни работи Раководител Светлината Светилка Switch Копчето Декорација Покрие Налепници Одговара За Ford Mustang F150 До 2015 година

 
DEN 556.80
DEN 501.00

Износ
Во продавницата.


MOPAI Две Стил Алуминиум Автомобил Внатрешни работи Раководител Светлината Светилка Switch Копчето Декорација Покрие Налепници Одговара За Ford Mustang F150 До 2015 година
Спецификација 1. Автомобил Модел : За Ford Mustang/F150 2. Боја : Сина, Црвена, Црна 3. Материјал : Алуминиум 4. Пакет содржи : 1 компјутер/set 5. 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување. Прашања кои имаат потреба од внимание пред плаќање
1. Руската пријатели,ве молиме, напишете вашето име и презиме.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса за е точно,Ако сакате да се промени на адресата,ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
3. Ве молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Испорака :
1. Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот се
Ali Express е официјален логистика,Ако плаќаат доволно за превозот на трошоците,ние ќе го избере за да испратите Ali Express Превозот,pls се разбере.
2. Транспорт време : Нормален : пристигнат во дестинација за 16-35 дена,Бразил ветил дека 90 дена, и други земји вети 60 дена
3. За земјите со слободни shippng,само во рок од 2 KG,освен специјални производи.
4. Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас.
5. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.и ние не сме одговорни за штета или пратката е задржан од страна на вашиот локален обичај
6. Ако имате било какви барања на стоката, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.
Инструкции : (со 3 M лента на грбот на објектот)
Step1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : Отстрани 3 M лепак во грбот.
Step3 : Топлина на 3 M лепак со топол воздух пиштол или фен за коса; (совет за ставање на со обезбедени 3 M лента е да се загрее на производот ова го прави на лепак на лента повеќе леплива.)
Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место,Не на перење на вашиот автомобил во рок од 48 часа.
Повратни информации
1. Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас,ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде afive-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас!
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
szzt03567
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Алуминиум
боја:
Црвена, Сина, Црна
Материјал:
Алуминиум
Автомобил модел:
За Ford Mustang/F150
Година:
До 2015+

Слични предлози