• Одличната цена
  • Ново
YJZT 7.3*12.8 CM Шарени Симпатична Куче Мода Битник Милениче Автомобил Декорација Креативни Автомобил Decal Ц1-4009

YJZT 7.3*12.8 CM Шарени Симпатична Куче Мода Битник Милениче Автомобил Декорација Креативни Автомобил Decal Ц1-4009

 
DEN 94.56
DEN 57.00

Износ
Во продавницата.


YJZT 7.3*12.8 CM Шарени Симпатична Куче Мода Битник Милениче Автомобил Декорација Креативни Автомобил Decal Ц1-4009
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
категорија:
Налепници
Име На Модел:
С1-4009
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
7.3cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
12.8cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични предлози