• Одличната цена
  • Ново
YJZT 10.6*13.6 CM Голем Украсен Мачка Со Риба Автомобил Декорација Браник Прозорец Налепница Ц1-4292

YJZT 10.6*13.6 CM Голем Украсен Мачка Со Риба Автомобил Декорација Браник Прозорец Налепница Ц1-4292

 
DEN 95.04
DEN 57.00

Износ
Во продавницата.


YJZT 10.6*13.6 CM Голем Украсен Мачка Со Риба Автомобил Декорација Браник Прозорец Налепница Ц1-4292
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Animal Моделот
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
10.6cm
Објектот Висина:
13.6cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Име На Модел:
С1-4292
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични предлози