• Одличната цена
  • Ново
YJZT 15.6*6.8 CM Предупредување GPS Аларм Систем Activition Сигнал ПВЦ Автомобил Налепница Decals Ц1-3075

YJZT 15.6*6.8 CM Предупредување GPS Аларм Систем Activition Сигнал ПВЦ Автомобил Налепница Decals Ц1-3075

 
DEN 83.52
DEN 50.00

Износ
Во продавницата.


YJZT 15.6*6.8 CM Предупредување GPS Аларм Систем Activition Сигнал ПВЦ Автомобил Налепница Decals Ц1-3075
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
15.6cm
Објектот Висина:
6.8cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
0cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Име На Модел:
С1-3075
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични предлози