• Одличната цена
  • Ново
Три Mishki HZX059 20*12.4 cm автомобил налепница сталин со мене немаше такви срања во русија збор Винил Decals Додатоци налепница

Три Mishki HZX059 20*12.4 cm автомобил налепница сталин со мене немаше такви срања во русија збор Винил Decals Додатоци налепница

 
DEN 57.60
DEN 55.00

Износ
Во продавницата.


Три Mishki HZX059 20*12.4 cm 1-4 парчиња автомобил налепница сталин со мене немаше такви срања авто автомобил налепници
Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.


За производот

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
0inch
Објектот Висина:
20cm
Име На Модел:
HZX059
Материјал Тип:
Пластични
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
12.4cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Три Mishki
боја:
Црна,Бела
meterial:
Винил Decals
Налепница Сместување:
Задните шофершајбната,Автомобил тело,Автомобил прозорецот
дизајн:
сталин со мене немаше такви срања

Слични предлози