• Одличната цена
  • Ново
FEELDO 10.1 инчен Android 6.0 Quad Core Автомобил GPS, Bluetooth Navi Радио USB Медиа Плеер За Toyota е корола 2017(LHD) #AM4211

FEELDO 10.1 инчен Android 6.0 Quad Core Автомобил GPS, Bluetooth Navi Радио USB Медиа Плеер За Toyota е корола 2017(LHD) AM4211

 
DEN 8316.00
DEN 7235.00

Износ
Во продавницата.


Compatiblity Compatiblity Модел На Toyota, Е Корола 2017 1.Општи Информации оперативен Систем Андроид 6.0.1 ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција Allwinner T3 Quad Core,1.6 G RAM Меморија 1 G MCU STM8 S207 R8 Nand Флеш Меморија Изградена-во 16 GB Работен Напон DC+10.8 V~14.4 V Max Излезна 45 W * 4 AMP IC TCB001 HQ Работа Темп. -30~70 C Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски,Deutch,италијански, француски, холандски,турски,итн. 2.На екранот се Прикаже 10.1 инчен Дигитални TFT LCD екран со Резолуција 1024*600 HD Екран на Допир Капацитивни Екран на Допир 3.Интернет Wi Fi вградениот Wi Fi, 802.11 b/g/n, компатибилен WLAN 3 G N/A 4 G N/A 4.Навигација GPS МРАВКА Чип Mediatek MT3332 N Чувствителност -160 d Bm Точноста Мапата Складирање Вграден Блиц/USB Мапата Поддршка i Go, Navitel,Tomtom, Sygic, Google онлајн мапа итн 5.DVD Плеер Тип на Диск N/A Компатибилен Диск N/A Собереш N/A Декодирање IC N/A 6.Радио FM/AM Фреквенција FM87.5 MHz ~ 108 MHz Пред-сет Станици за FM 3*6 Радио IC TEA6851/QN8035 RDS 7.Bluetooth За Bluetooth Вер. Bluetooth v3.0, Поддржува A2 DP Bluetooth Вер. Поддршка Именик Поддршка Микрофон Вграден-во 8.Огледало Линк Огледало Линк За Поддршка 9.Влез/Излез ПОМОШЕН Текст(РКА)
Аудио влез x 2 (L/R)
Видео влезот x 1 AV-Излез(РКА) Аудио излез x 2(L/R)
Видео излез x 2 Камера за Видео Влез Камера за видео влез 1 x USB Приклучок за USB интерфејс x 2 (стандарден приклучок) SD Картичка Штекер N/A USB Максимален Капацитет 1 T Хард Диск(Сведочеше) DVR Метод на Внесување USB i Phone/i Pad/i Pod Поддршка N/A Remote Control N/10.Управувачот Контрола SWC поддршка Да SWC жица 3-Жица 11.Мултимедијални Игра 1080 P Видео пуштете Видео Поддршка Формат на Avi, mkv, mov, mp4, mpeg, mpg, rmvb, flv, H. 264 и др. Аудио Формат MP3, WMA, AAC, РМ, FLAC и сл. Фото JPG, BMP, JEPG, GIF, PNG и др. 12.Стан Инсталирате & Датотека Управување со Главните Функции на Поддршка даунлоадирајте, инсталирајте и избришете повеќе од илјадници на андроид апликации Службен Софтвер Edit Поддршка читање и уредување на Word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT Десктоп Апликации Времето, Часовник, Позадина (во живо позадина или DIY позадини од gallery (Галерија на Слики) Алатки за Комуникација Skype, Gmail, Twitter, Facebook, VK итн 3 D Игри за Поддршка на 13.Изборни Функции (Екстра купување) CANBUS N/A DAB+ N/A TPMS N/A DVR N/A Микрофон(надворешен) N/3 G Dongle N/A OBD ELM327 N/A Надворешни ДИГИТАЛНА-T2 HD $90.00 Надворешни ДИГИТАЛНА Т-HD MP4 $85.00 Надворешни ISDB-T $55.00 Далечински $2.00 RDS $5.00


За производот

Јадра:
Quad Core
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Холандски,Турски,Руски,Италијански,Унгарски,Француски,Јапонски,Германски,Англиски,Корејски
Име На Модел:
За Тојота
Дигитални Медиуми Формат:
MP4
Бренд Име:
FEELDO
Материјал Тип:
капацитивни екран на допир
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,ТВ,Вграден GPS
ROM:
16g
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Интерфејс:
посебни жица темперамент
Објектот Големина:
10.1
Напон:
12V
RAM меморија:
1G
Од Моќ:
45*4
Din:
Еден Din
Тојота Модел:
Е корола
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
2kg
Големина На Дисплеј:
10.1
Макс Надворешна Меморија:
1T

Слични предлози