• Одличната цена
  • Ново
KEYYOU Замена Модифицирани Флип Виткање Далечински Автомобил Копче Случај 3 Копчиња За Toyota Camry е корола Prado RAV4 Vios Hilux Yaris

KEYYOU Замена Модифицирани Флип Виткање Далечински Автомобил Копче Случај 3 Копчиња За Toyota Camry е корола Prado RAV4 Vios Hilux Yaris

 
DEN 188.64
DEN 179.00

Износ
Во продавницата.


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата покажува
Копче : 3 Копчиња
Клучни Празно : Yes(TOY43 Сечилото)
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Случај Големина : 7.0cmx3.8cm(Lx W)
Сечилото Големина : 4.7 cm
Тежина : 65g
Користење на логото : никој
Fitment :
За Тојота 2006-2010 Camry
И други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..
Важна Забелешка :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
2.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот.
3.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
4.Бидејќи од страна на мерење,1-2mm/инчен отстапување во големина е заедничко нешто,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
5.Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
Пакетот Вклучува :
1 X Модифицирани Копче Школка


За производот

Другиот Дел Број:
клучни школка за тојота 3 копчето
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Во Кина
Материјал Тип:
abs platic
R/C Функција:
без
Бренд Име:
KEYYOU
Производителот Дел Број:
клучни школка за тојота 3 копчето
Прилагодување:
No
Осветленост Дел Број:
клучни школка за тојота 3 копчето

Слични предлози