• Одличната цена
  • Ново
Најновите Дијагностички Адаптер 16 Pin 1 Машки 16 Pin 2 Женски Y OBD OBD2 Продолжување Кабел 30CM OBDII Конектор Адаптер Бесплатен Превозот

Најновите Дијагностички Адаптер 16 Pin 1 Машки 16 Pin 2 Женски Y OBD OBD2 Продолжување Кабел 30CM OBDII Конектор Адаптер Бесплатен Превозот

 
DEN 469.92
DEN 446.00

Износ
Во продавницата.


Најновите Дијагностички Адаптер 16 Pin 1 Машки 16 Pin 2 Женски Y OBD OBD2 Продолжување Кабел 30 CM OBDII Конектор Адаптер Бесплатен Превозот
Добредојдени да Auto Top Одбраната на Високо Квалитетни кабли област, и ви благодариме за изборот на нашите OBD Кабел адаптери
Пред вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате известување како што е подолу :
1. На OBD адаптер е главна функција е да комуницираат помеѓу вашиот автомобил и дијагностички скенер (со 16pin Машки конектор). Значи, ако најде дека проблемите на комуникација, ве молиме да не ни остави негативни повратни информации, ве молиме да се осигурате дали скенерот е compatiable со вашиот скенер, бидејќи многу скенери не се поддржани со OBD возила.
2. Внатрешниот серпентина на кабли не се целосно како pin емисии, бидејќи главната функција за кабелот е пренос на податоци throught одредени игли, тоа дело само на улогата на комуникацијата, работи добро со ELM327/ Стартување easydiag и така натаму.
3. Ние се осигура дека ќе го добиете најдобриот квалитет на еден, сите објекти поминаа два пати КК се провери пред испорака (од фабрика и Autotop Тим), искрено се надевам дека ќе може да ни оставите 5 ѕвезда добри осврти, се задржи ни се мотивирани!
Спецификации :
Производ : 1-2 16 Pin ELM327 OBD2 Конектор
Предмет Тип : Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Функции : OBD2 Дијагностички Продолжување Конектор
Карактеристики : Високо квалитетен, сигурен
Адаптер Кабел Должина : 30 см
Нето тежина : 176g
Боја : Црна 1 Buc Висок Квалитет 1-2 OBD2 Кабел
Ние прифаќаме Alipay, Банкарски Трансфер, Запад Union, Paypal кредитна картичка и други начини на плаќање начин. Ве молиме контактирајте со нас директно или ни остави порака на цел порака без плаќање. Ние ќе ве контактираме веднаш.
1. Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 1 работен по плаќање верификација донесени врз aliexpress. 2. Испорака време на испорака од страна на aliexpress стандард превозот ќе се 12-30 дена зависи од различни локации. Забрзана испорака (DHL/ФЕДЕКС/EMS, итн) ќе чини 3-7 дена за испорака. 3. Ако вашиот превозот адреса(DHL/ФЕДЕКС/ТНТ) припаѓа на далечинскиот управувач област, ние ќе ви наплати 38 ДОЛАРИ екстра како далечински област испорака такса. Инаку, можете да ни обезбеди со друга адреса или ние брод тоа преку HK ПОСТ, се надевам дека ќе можат да го разберат. 4. За Капка-превозот, ве молиме оставете со вашиот клиент е точна адреса, така што ние би можеле да го бродот на вашите клиенти директно.
1. Сите производи имаат положено за два пати на квалитетот на тестирање пред превозот спроведена од страна на производители и Auto Tops Тимови.
2. Ако сте го добиле на производи се квалитетни прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе бидат одговарате назад во рок од 5 часа.
3. Сите Auto Tops производи имаат 1 година гаранција минимум 30 дена се врати & целосна наплата или размена на нова една, ве молиме прочитајте подолу се врати или размена на процесот внимателно пред. Бидете сигурни дека ќе добиете на нашата враќање адреса и декларираат како "подарок" и ниска вредност на пакетот.
1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. 2. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ви даде задоволувачки одговор!


За производот

Објектот Висина:
3cm
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
Vgate
Напон:
12V
Материјал Тип:
Висок Квалитет на Метал и Пластика гума
Име На Модел:
Дијагностички Продолжување Конектор
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Должина:
30cm
моќност:
9W
Хардвер Верзија:
16 Pin OBD2 Дијагностички Кабел за Продолжување
Објектот Тежина:
0.18kg
Специјални Функции:
OBD да OBD2 кабел адаптери
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
оригиналниот:
Autotop Избрани OBD 2 Кабли
Функции:
OBD2 Дијагностички Продолжување Конектор
Карактеристики:
Висок квалитет, сигурен
Пакување:
Dual Безбедност пакување со меур торба
превозот:
Бесплатен превозот
Производот:
16 Pin 1-2 ELM327 OBD2 Кабел
Гаранција:
една година
боја:
Црна

Слични предлози