• Одличната цена
  • Ново
2 парчиња/set Гума Хаубата Fastener 112mm Вратата Фати се Повлече Рака Автомобил Horsebox Приколката на Камион

2 парчиња/set Гума Хаубата Fastener 112mm Вратата Фати се Повлече Рака Автомобил Horsebox Приколката на Камион

 
DEN 383.52

Износ
Во продавницата.


2 парчиња Хаубата Fastener 112mm Гумени Врата Фати Рели Автомобил Horsebox Приколка
Спецификација :
Модел : 537521
Име На Производ : Вратата Се Фати За Рака
Примарна Боја : Црна
Материјал : Метал & Гума
Големина : Како на сликата прикажани
Производителот Дел Број : BF5300
Тежина : 270g
Карактеристики :
Лесно се повлече рачка за сигурно прицврстување
Заврши со монтажа заградата и кука за монтажа
- Може да се користи за да се обезбеди било панел или подигање на покривот
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)
3.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
4.Ве Молиме Споредете Вратата Фати Рака Со Твоите Оригиналот Пред Купување!
Пакетот Вклучува :
1x Вратата се Фати за Рака
Фитинг За Полнење


За производот

Бренд Име:
Auzan
Име На Модел:
BF5300
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.27kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Производителот Дел Број:
BF5300

Слични предлози