• Одличната цена
  • Ново
diy слушалка жица за IE8 IE80 se535 IM50 IM70

diy слушалка жица за IE8 IE80 se535 IM50 IM70

 
DEN 1439.52
DEN 1368.00

Износ
Во продавницата.За производот

Должина:
1.2m
Конектор A:
Џек
Тип:
Коаксијален Кабли
Број На Модел На:
1
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Примена:
Микрофон
Бренд Име:
QIGOM
Пакет:
Пакет 1
Пакување:
Polybag
Функција:
Никој
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No

Слични предлози