• Одличната цена
  • Ново
NOSYA Електрична Гитара Кабел 3м Бас Гитара Гитара Ефект Опрема Јазик Кабел за Полнење

NOSYA Електрична Гитара Кабел 3м Бас Гитара Гитара Ефект Опрема Јазик Кабел за Полнење

 
DEN 696.00
DEN 355.00

Износ
Во продавницата.

Информации за производот Бренд : NOSYA Име на Производ : Гитара Кабел / FX Кабел Core материјал : висока чистота кислород-free) бакарна жица core Број на јадра : 2 јадра + shield Обвивка материјал : ПВЦ Максимална жица со дијаметар : 6.0 (mm) главна цел : музички инструменти поврзани Сертификација на производи : CE FCC ROHS Спецификација на Производот : 3 метри Жица структура : 24 AWG (16 * 0.12 / OFC) * 2 C + AL + П.Н.Е. (64 * 0.1 / OFC) OD7.5 Супер меки ПВЦ + Стил : прави директно директно Боја : црвено црни, зелени црна, сина, црна, жолта црна, портокалова црна, виолетова црна


За производот

боја:
Црна, Црвена, Сина, портокалова, Зелена, Жолта, виолетова
Должина:
Straight VS straight, Straight VS elbow
Пакет:
Yes
Бренд Име:
nosya
Пол:
Машко-Машки
Примена:
Микрофон,Компјутер,Мултимедијални
Конектор Б:
Speakon
Број На Модел На:
2587
Пакување:
Polybag
Тип:
Speakon
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Конектор A:
Speakon

Слични предлози