• Одличната цена
  • Ново
868Mhz антена 868 Mhz антена Omni Насочен ФМ бенд IP67 sma машки 3m кабел

868Mhz антена 868 Mhz антена Omni Насочен ФМ бенд IP67 sma машки 3m кабел

 
DEN 287.52

Износ
Во продавницата.

868 Mhz антена 868 Mhz антена Omni Насочен ФМ бенд IP67 sma машки 3m кабел Фреквенција : 868 Mhz
Поларизација : Линеарна
Стекнат : 2dbi
V. S. W. Р


За производот

Број На Модел На:
868Mhz антена
Бренд Име:
DexMRtiC
Фреквенција:
868mhz
Поларизација:
линеарна
Добивка:
2dBi
конектор:
SMA машки goldplated

Слични предлози