• Одличната цена
  • Ново
Обичај се направи Athemis NieR:Автомати Cosplay Костими YoRHa Број 9 Тип S cosplay костим чевли

Обичај се направи Athemis NieR:Автомати Cosplay Костими YoRHa Број 9 Тип S cosplay костим чевли

 
DEN 2447.52
DEN 2325.00

Износ
Во продавницата.

1,Ако сопствени направени,ве молиме изберете Слободни големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел 2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,што е потребно 30-50days во различни земји,60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка. 3, Големина може да се 5cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината. 4. ако сте задоволни со трансакцијата, ве Молиме да се земе еден миг да ја напушти 5 Ѕвезди повратни информации за нас .Ако поради некоја причина, можете да се чувствуваат ние заслужуваат било помалку од 5 Ѕвезди, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на оспорување ако не сте задоволни со нашите производи.ние ќе работиме надвор, така што ќе се совршено задоволни. 5. Купувачот се грижи за сите Custome царинење прашања


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Мажи
Материјал:
Функција Материјал
Извор Тип:
Аниме
Знаци:
Athemis NieR
Компоненти:
торба, торба појас, ракавици, ѓердан

Слични предлози