• Одличната цена
  • Ново
Аниме Црна Батлер Cosplay Костим Kuroshitsuji 2 Себастијан Cosplay Костим Себастијан Michaelis Униформа Swallowtail Додатоци

Аниме Црна Батлер Cosplay Костим Kuroshitsuji 2 Себастијан Cosplay Костим Себастијан Michaelis Униформа Swallowtail Додатоци

 
DEN 618.24
DEN 618.00

Износ
Во продавницата.

Аниме Црна Батлер Cosplay Костим Kuroshitsuji 2 Себастијан Cosplay Костим Себастијан Michaelis Униформа Swallowtail Додатоци
Answer : ___________________________ Note : 1. Cosplay Костим вклучува : Грб + Вест + Кошула + Панталони + Вратоврска + Синџир + Ракавици + Breastpin; 2. Перика се продава одделно.
Големина информации : Машки Големина на :
Женски Големина На :


За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
машки големина, женски големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
SHEYOU
Компоненти:
Вест,Панталони,Врвот,Одговара
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
BB001
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Себастијан

Слични предлози