• Одличната цена
  • Ново
НОВИ 12V 120A АВТО АЛТЕРНАТОР 0124425029 0124425108 0986047340 8200360480 8200360481 23819 ЗА РЕНО МОДУС 1.5 1.6 L L

НОВИ 12V 120A АВТО АЛТЕРНАТОР 0124425029 0124425108 0986047340 8200360480 8200360481 23819 ЗА РЕНО МОДУС 1.5 1.6 L L

 
DEN 7680.00

Износ
Во продавницата.


НОВИ 12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 0124425029 0124425108 0986047340 8200360480 23819 ЗА "РЕНО" МОДУС 1.5 1.6 L L
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 120 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 6 KG
Гаранција :
БЕСПЛАТНИ 360 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за време на Испорака : 1 до 15 дена според количината ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
Оем Референца : 0124425029 0124425108 0986047340 ЗА ЛУКАС LRA02819 ЗА ЛУКАС LRA2819 ЗА РЕНО 8200360480 ЗА РЕНО 8200360481
ПРИМЕНА :
ЗА "РЕНО" МОДУС 1.5 L 2004 - ЗА "РЕНО" МОДУС 1.6 L 16 V 2004-
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.


За производот

Објектот Должина:
22
Објектот Ширина:
22
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
18
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Тежина:
6kg
Другиот Дел Број:
0124425029 0124425108
Бренд Име:
HNROCK
Производителот Дел Број:
0124425029 0124425108
Осветленост Дел Број:
0124425029 0124425108
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
120

Слични предлози