• Одличната цена
  • Ново
750mm Најлон Влакна Бела ножот за DIY На 300w/400w/500w хоризонталната оска ветерница/wind генератор

750mm Најлон Влакна Бела ножот за DIY На 300w/400w/500w хоризонталната оска ветерница/wind генератор

 
DEN 2304.00

Износ
Во продавницата.


750mm Најлон Влакна Бела ножот за DIY На хоризонталната оска ветерница
внимание: Оваа Цена е само за 3/5 компјутери 750mm Ножеви на хоризонталната Оска Правец на Моќ Генератор ако треба ова со полно ветерни турбини,ве молиме
Вистински Фотографии за ветер-турбина Бела сечилото
Линија за производство на Wind Генератор :
1.Светот
2.Транспорт време :
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена
Од Воздухопловната : Општо земено, околу 15-25 работни дена
(Забелешка : Ние ќе наплаќаат дополнителни превозот надомест ако локацијата е оддалечена или ние ќе ги користите другите испорака начин)
3.Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат
4.Предмети ќе бидат deliveried во рок од 3 работни денот на уплатата примена.Објектите се deliveried од Хонг Конг користење на истите да се Изречни или Воздухопловната
5.Повеќето земји во рок од 5 до 10 работни дена,освен Западна европа, Африка(15-30days.)
Следново е приближна на превозот време за различни региони : Земја
Транспорт Време Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
Нашата по продажба на услуги, исто така, се задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот
6.Кога ќе го примите пакетот, ве молиме да се отвори пакетот и да ги проверите сите ставки се работи во добра состојба пред да потпишете.Не пријавете се ако објектите се скршени,и побара испорака компанија да се направи "штета сертификат" Инаку,ние ќе не дава никаква гаранција и наплата
Враќање
1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.
4.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.
Потсети
1.Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2.Ние обично знак на стоки, како ПОДАРОК/ПРИМЕРОЦИ на Комерцијална Фактура и ние се обидува да ви помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни Даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата земја е политика.
3.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Зошто се цени толку ниска, што се овие квалитетот предмети и сосема нов?
A : ДА, ќе ја платат ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.


За производот

Спецификација:
3 Blades, 5 Blades
боја:
Бела
Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VAWT300W - 24VDC
сечилото:
Бела
Материјал:
Најлон влакна

Слични предлози