• Одличната цена
  • Ново
Само сензор на нови професионални монета управувана алкохол тестер/breathalyzer машина за бар /ресторан /хотел во русија

Само сензор на нови професионални монета управувана алкохол тестер/breathalyzer машина за бар /ресторан /хотел во русија

 
DEN 6048.00

Износ
Во продавницата.


Напомена :
Ако вашата нарачка вредноста е под $5, ќе се испраќаат автоматски од страна на Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако вашата нарачка вредност е над $5, ќе се испраќаат автоматски од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Сите нарачки ќе го следат ова правило. pls знаат тоа. Ние сме информирани ви однапред.
Ако имате било какви проблеми. ве молиме контактирајте со нас однапред. Ви благодариме.
Забелешка : Ова е само сензор за cion алкохол тестер !
AT819 монета-управувана Здив Алкохол Тестер, е дизајниран за мерење на концентрација на алкохол во човечкото тело. Со напредно горивни ќелии алкохол сензор, овој уред има одлична чувствителност и reproducibility. Разумни и лесно процесот на тестирање, целосна функција направи тоа разноврсна во многу наврати. Кога на алкохол содржина надминува претходно алармантно ниво, тоа ќе се испрати на алармот за предупредување и да покаже резултат директно и јасно на дигитални LCD дисплеј.
Функција : 1. Модел : AT819 2. Тип на сензор : Горивни ќелии сензорот за близина 3. Тест Спектар 0.000~0.400 g/L 0.000~2.000 mg/L 000~440mg/100ml 0.000~0.040%BAC (g/100ml) 0.000~0.400‰BAC) 4. Загреете време : ≤1min 5. Ниво за предупредување : 0.020% BAC 6. Опасност ниво : 0.050% BAC 7. Средина Температура : 0℃~50℃; Релативна влажност : ≤95% Не Dews 8. Температура на чување : -20℃~60℃ 9. Покажи : Четири цифри LCD дисплеј; Тест процес и резултат на тоа се покажа од црвена, зелена и жолта индикатор светлото 10. Предупредување метод : Аудио и светло 11. Работен Напон Текст : AC100 V~AC240 V, 50/60 HZ; Излез : DC12 V/1.5 12. Индикација manne : g/L, mg/L, mg/100ml, %BAC(g/100ml), ‰BAC изборен 13. Точност : ±0.005 на 0.05% BAC 14. Монета за еднократен : 0 - 15 (За 0, тестер може да се тестира без монета) 15. Монета дијаметар : 15mm~29mm 16. Монета Дебелина : 1.8 mm~3.0 mm 17. Монета капацитет : 200pcs 18. Строу кутија капацитет : 200pc(надворешен дијаметар е за 7mm) 19. Сензор животниот век : 2 години на 20. Димензија : 250mm×105mm×400mm 21. Тежина За : 2kg
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
2.Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
3.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
1.Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.


За производот

Број На Модел На:
AT-819
Бренд Име:
greenwon
клучен збор:
монета управувана алкохол тестер
Екранот:
тестот со 4 цифри дисплеј
Јазик:
друг јазик што го панел понудени
Подесување:
1 вид монета со 1-15pcs
Монета дијаметар:
20mm-2,5 mm
Монети Капацитет:
за 200pieces
Сертификат:
CE и RoSH
Web.:
www.hualixin.com.cn

Слични предлози