• Одличната цена
  • Ново
SCLCR2020K09 / SCLCL2020K09/SCLCL2020M12 Употреба Карбид Вметнете CCGT CCMT / CCGT09T304 CCMT120404 CNC вртење алатки SCGCR SCGCL

SCLCR2020K09 / SCLCL2020K09/SCLCL2020M12 Употреба Карбид Вметнете CCGT CCMT / CCGT09T304 CCMT120404 CNC вртење алатки SCGCR SCGCL

 
DEN 239.04

Износ
Во продавницата.


Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн. Ние, исто така може да ОЕМ. Решение за да ви помогне да дизајн сечење. Производот мувла одлуки. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции. ве молиме кажете ни кој модел дали сакате..ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта или e-Пакет Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Превозот дена преку Кина Пост Воздух Mail : (на пример) Европа : 7-20 дена САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 7-20 дена Турција, Русија, Украина : 10-30 дена Бразил, Боливија, Argentia, Мексико : 20-60 дена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе го поставите цел.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод.(Ако сакате да го користите побрзо превозот метод, pls ни e-mail за повеќе информации)
2) обработка времето ќе биде 2-3 дена по уплатата верификација.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање :
1) Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа добие адреса за враќање.
3) Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се враќа од вас самите. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
5) Сите НЕ-продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување за провизии и купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест. (E. g. ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).
6) прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
Повратни информации :
ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации и Пет ѕвездички Детали Продавачот Оценка.Вашиот одобри е најмногу ги охрабри за нас.ви благодариме!!!


За производот

Дупка Со Дијаметар Од:
SCLCR2020K09, SCLCL2020K09, SCLCR2020M12, SCLCL2020M12
Број На Модел На:
SCLCR/SCLCL
Примена:
Вртење Алатка

Слични предлози