• Одличната цена
  • Ново
LAOA Оксфорд Ткаенина Ротирачка Алатка Торба за Screwdrivers Прирачник за Складирање Мини Клешти Електричар Workbag Без алатки LA212815

LAOA Оксфорд Ткаенина Ротирачка Алатка Торба за Screwdrivers Прирачник за Складирање Мини Клешти Електричар Workbag Без алатки LA212815

 
DEN 895.20

Износ
Во продавницата.


5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време.. US $ 35.00 /парче US $ 24.00 /парче US $ 18.00 /парче US $ 42.00 /парче US $ 52.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 36.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 19.50 /парче US $ 14.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 23.20 /парче US $ 26.64 /парче US $ 26.00 /парче US $ 17.00 /парче US $ 20.50 /парче US $ 21.91 /парче US $ 21.00 /парче US $ 15.00 /парче US $ 214.00 /парче US $ 35.99 /парче US $ 22.00 /парче US $ 31.00 /парче US $ 15.20 /парче US $ 12.00 /парче
Здраво, Пријатели, Добредојдовте на нашата продавница. Место цел сега и ние ќе се обидеме потрудиме да брод вашата нарачка во рок од 24 часа. Се најдобро!!!
Joyfull Шопинг Продавница Алатки, примена широко се Применува за складирање : screwdrivers, Клешти, Клучеви, Spanners,Електрични Сонда и други maintence алатки
1. складирање шрафцигер битови,сокети
2 простор за мини клешти
3 простор за Screwdrivers
4 Складирање за големи клешти или други алатки
појас држи pawl
Лесно се движат и брзо да кодот
LAOA логото
Приклучоци, Шрафцигер битови место
Возен тип, Погодно за чување,


За производот

Тип:
Торба
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Бренд Име:
LAOA
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LA212815
Големина:
665*355MM

Слични предлози