• Одличната цена
  • Ново
1:18 Diecast Модел за Ауди A6L 2012 Црна Седан Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци A6

1:18 Diecast Модел за Ауди A6L 2012 Црна Седан Легура Играчка Автомобил Минијатурни Колекција Подароци A6

 
DEN 2870.40

Износ
Во продавницата.


1. Умре-фрлија модел автомобили се состои од десетици парчиња, многу делови е лесно да се падне во меѓународниот транспорт. Некои делови се лесно да се повлече назад од страна на лепак.
2. Стр закуп кажете ни јас f треба детали фотографии пред пратката , ние ќе ги земе за вас.
3. Ако ви треба некој модел на автомобили или БРЕНДОВИ кои не можете да најдете во нашата продавница, ве молиме да ни кажете, ние ќе ги презентираат за вас.За производот

Возраст Опсег:
> 14 години
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Кина
Завршување Степен:
Готови Производи
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Кукли Тип:
Модел
Димензии:
25*10*9cm
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
занает колекција
Скала:
1/18
Тема:
Автомобил
Тежина:
2KG
Функции:
Openable моторот покритие, багажникот, 4 врати

Слични предлози