• Одличната цена
  • Ново
Компресор Моторни Отпорник Фан Контрола на Модул За Hyundai Sonata Kia 97111-38000 97179-2D000 97235-1E00053-69566 BR417

Компресор Моторни Отпорник Фан Контрола на Модул За Hyundai Sonata Kia 97111-38000 97179-2D000 97235-1E00053-69566 BR417

 
DEN 959.52
DEN 672.00

Износ
Во продавницата.

Апликација За
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________


За производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,Компресор Моторс
Објектот Должина:
2inch
Име На Модел:
97179-2D000
Година:
97179-2D000
Бренд Име:
PABOKAY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
2inch
Материјал Тип:
97179-2D000
Објектот Ширина:
2inch
Специјални Функции:
97179-2D000
PABOKAY:
14010

Слични предлози