• Одличната цена
  • Ново
10.5 V 2.9 НА 30W лаптоп AC адаптер за Sony полначот VGP-AC10V6 ADP-30KH Б VGP-AC10V4 VGP-AC10V5

10.5 V 2.9 НА 30W лаптоп AC адаптер за Sony полначот VGP-AC10V6 ADP-30KH Б VGP-AC10V4 VGP-AC10V5

 
DEN 527.52

Износ
Во продавницата.

10.5 V 2.9 НА 30 W лаптоп AC адаптер за Sony полначот VGP-AC10 V2 VGP-AC10 V3 VGP-AC10 V6 ADP-30 KH Б VGP-AC10 V4 VGP-AC10 V5 Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Sony Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 30 W Излезен Напон : 10.5 V Излез Тековната : 2.9 На
Слики :
Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, pls да ни каже модел на вашиот лаптоп ,ви благодариме !


За производот

Компатибилен Бренд:
За sony
Излезниот Напон:
10.5 V
Број На Модел На:
ADP-30KH
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезна Струја:
2.9 На
Приклучок Тип:
за сите

Слични предлози