• Одличната цена
  • Ново
19.5 V 3.34 AC адаптер 310-7866 LA65NE0-01 310-9249 310-9757 лаптоп, полнач за Dell Latitude 14 5414 7414 Солиден Екстремни

19.5 V 3.34 AC адаптер 310-7866 LA65NE0-01 310-9249 310-9757 лаптоп, полнач за Dell Latitude 14 5414 7414 Солиден Екстремни

 
DEN 623.04

Износ
Во продавницата.

19.5 V 3.34 AC адаптер 310-7866 LA65 NE0-01 310-9249 310-9757 лаптоп, полнач за Dell Latitude 14 5414 7414 Солиден Екстремни Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 3.34 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :


За производот

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
310-4408
Излезна Струја:
3.34 На
Компатибилен Бренд:
за Dell
Бренд Име:
Firstmax
Приклучок Тип:
за сите

Слични предлози