• Одличната цена
  • Ново
Лаптоп, Полнач 15V 4А-60W A1706 Лаптоп AC Адаптер За Microsoft Surface Pro4 Книга Со USB Порт 5V1A AC Адаптер

Лаптоп, Полнач 15V 4А-60W A1706 Лаптоп AC Адаптер За Microsoft Surface Pro4 Книга Со USB Порт 5V1A AC Адаптер

 
DEN 1823.52

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата Продавница Искуство среќен онлајн шопинг тука, бидејќи ние веруваме во КВАЛИТЕТОТ!! Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме Имајте на ум, тоа не е вклучувајќи го ac кабелот, ако треба pls контактирајте со нас. Ние поддршка на големо за 50pcs. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе.Ако е потребно, контактирајте го користите, ние може да се постави едно време за шопинг на Aliexpress. 15 V 4А-60 W A1706 Лаптоп AC Адаптер За Microsoft Surface Pro4 Книга Со USB Порт 5 V1 A AC Адаптер Детали : Влез : 100-240 V 50-60 HZ (World-wide се користи) Излез : 15 V 4А-Вкупно Вати : 60 W Конектори Дијаметар : Посебни 5 Pin ве Молиме имајте предвид, тоа е не вклучувајќи го ac кабелот, ако треба да се купи, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. DC адаптер Кабел : 1.5 m Пакет се Вклучуваат : 1.AC Адаптер x1 (Тоа е не вклучувајќи го ac кабелот)
2. Пакет : во Кафеава кутија (За Количина купи, ние ќе пак 50pcs/картон) Сигурност заштита : 1 .Кратки-коло заштита 2.Во текот тековната заштита 3.Во текот-напон заштита 4.Во текот температура заштита 5. авто обнова заштита
AC Влезот : Plug-in Type Insulation Сила : Класа На Материјалот
Operatiing Temperature L -10degreeto + 4 степен (10-90% R. H)
Складирање температура : -40 степенот до +60 степен (10-90% R. H)
Оперативен Влажност : 10%- 90% RH Не-кондензирање
Чување Влажност : 5%-95% RH Не-кондензирање
Погодни За :
A1706 За Microsoft Surface Pro Книга A1706
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Пред да ја купите оваа точка,да се Избегне да се купи во ред објектот,ве молиме проверете Напон,Ampere,&DC Џек големина
Превозот и Ракувањето Ние брод во светот. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 24 часа во текот на работни Дена по плаќање е примена. Сите пратки вклучуваат следење на број. Купувачот е одговорен за царина и царински давачки. Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден. (Sat & Сонцето. исклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ако изберете Исполнување од страна на Aliexpress, ве молиме не заборавајте потврди логистичка информации и плати на меѓународната товар. Или ве молиме да изберете друг брод начин. Ви благодариме! Гаранција & Гаранција 7 Дена Пари Назад.(По добивањето на адаптер испраќа назад до нас)
24 Месеци Замена Гаранција. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени .Но, ве молам да се купи со доверба, квалитет проблеми не се случило досега. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации по трансакција. Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек .Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор TKS однапред.


За производот

Излезниот Напон:
15v
Излезна Струја:
4A
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
4а-15v
Бренд Име:
NiceHuiRu
Приклучок Тип:
2 или 3 prong
Име:
За Microsoft Surface Pro4 Книга
Излез:
4а-15v
На текст:
100 до 240V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60Hz (во светот употреба)
SKU:
Али-mi02
моќност:
60W
Совет Големина :
5 Pin
број:
За A1706 Лаптоп AC Адаптер
Гаранција:
1 години
Состојба:
Нови
излез:
2 или 3 prong

Слични предлози