• Одличната цена
  • Ново
LARBLL АВТОМОБИЛ АВТО ЛИЦЕНЦА БРОЈ ПЛОЧА СВЕТИЛКА СВЕТЛИНА 8341A099 ОДГОВАРА За МИЦУБИШИ LANCER 2008-2014 MB623967

LARBLL АВТОМОБИЛ АВТО ЛИЦЕНЦА БРОЈ ПЛОЧА СВЕТИЛКА СВЕТЛИНА 8341A099 ОДГОВАРА За МИЦУБИШИ LANCER 2008-2014 MB623967

 
DEN 613.92
DEN 559.00

Износ
Во продавницата.


Состојба : Нова
Дел број : 834 1 A099 MB623967
Fitment : Одговара За Мицубиши Lancer 2008 - 2014 година, (не турбо верзии)
Објектот вклучуваат : 1 Pcs Табличка Светилка
Забелешка : ве Молиме споредете ја сликата кога ќе го купите!


За производот

Бренд Име:
LARBLL
Тип На Објект:
Табличка Светла
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Мицубиши Модел:
Lancer
Wattage:
5W
Име На Модел:
MB623967
Објектот Тежина:
0.1KG
Напон:
12V

Слични предлози