• Одличната цена
  • Ново
20PCS/МНОГУ NCE7190 ДО 220 / B20100G MBRB20100G ДА-263 / MBR2535L ДО 220 / CEP540N ДА-220

20PCS/МНОГУ NCE7190 ДО 220 / B20100G MBRB20100G ДА-263 / MBR2535L ДО 220 / CEP540N ДА-220

 
DEN 412.80

Износ
Во продавницата.


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.


За производот

Приклучок Тип:
NCE7190, B20100G MBRB20100G, MBR2535L, CEP540N
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Слични предлози