• Одличната цена
  • Ново
Сосема Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина За Ford 6E5G-12A366/1404981/UF516

Сосема Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина За Ford 6E5G-12A366/1404981/UF516

 
DEN 1185.12
DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.


Сосема Нов Висок Квалитет на Палење Серпентина За Ford 6 E5 G-12 A366/1404981/UF516
OE БРОЕВИ
6 E5 G-12 A366/UF516
029700839
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30


За производот

Резолуција:
LIG-17019
Hysteresis:
D598/0040100306
Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
палење серпентина
Повторливост:
ZS306/20179
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
линеарна:
1208075/90541062/90563160
Применливи модели:
Ford

Слични предлози