• Одличната цена
  • Ново
E200B Багер Гориво flameout електромагнетниот вентил 1751-246UIBIS5A

E200B Багер Гориво flameout електромагнетниот вентил 1751-246UIBIS5A

 
DEN 6240.00
DEN 5928.00

Износ
Во продавницата.


Име на производ : Багер Електромагнетниот Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Дел Број : 1751-246 UIBIS5 A Состојба : Нова Гаранција : 3 месеци Напон : 12 V, 24 V Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 2 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни Тип 2 : Багер Хидраулична Пумпа Ротирачки Електромагнетниот Вентил, Ротари Електромагнетниот Вентил, Ротари Хидраулична Пумпа Електромагнетниот Вентил, Ротационен Вентил Цена, Багер резервни делови, Копач Делови
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.


За производот

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
мачка багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок квалитет
MOQ:
2 дел
Име:
Багер Електромагнетниот Вентил
Дел Број:
1751-246UIBIS5A
Напон:
12v, 24v
Услуга:
Брза испорака од UPS-от,Fedex,DHL,EMS

Слични предлози