• Одличната цена
  • Ново
125-5772 12v 9X-5312 Багер Гориво Запре Исклучување Електромагнетниот

125-5772 12v 9X-5312 Багер Гориво Запре Исклучување Електромагнетниот

 
DEN 5376.00
DEN 5107.00

Износ
Во продавницата.


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : гориво flameout електромагнетниот вентил, стоп електромагнетниот, исклучување електромагнетниот, го исклучи електромагнетниот вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 125-5771 Conditio : Нов рок на Гаранција : 3 месеци Напон : 12 V Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.


За производот

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок
MOQ:
1Piece
Име:
Багер Исклучување Shutoff Стоп Вентил Електромагнетниот
Дел Број:
125-5771
Напон:
12v

Слични предлози