• Одличната цена
  • Ново
320 E320B E320C Багер Хидраулична Пумпа Ротирачки Електромагнетниот Вентил 116-3526

320 E320B E320C Багер Хидраулична Пумпа Ротирачки Електромагнетниот Вентил 116-3526

 
DEN 5520.00
DEN 5244.00

Износ
Во продавницата.


Име на производ : МАЧКА Багер Електромагнетниот Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Дел Број : 116-3526 KWE5 K-31/G24 E30-701 A Број на Модел : E320 B E320 C 320 320 C 320 B Гаранција : 3 месеци Напон : 12 V Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни Тип 2 : Багер Хидраулична Пумпа Ротирачки Електромагнетниот Вентил, Ротари Електромагнетниот Вентил, Ротари Хидраулична Пумпа Електромагнетниот Вентил, Ротационен Вентил Цена, Багер резервни делови, Копач Делови
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.


За производот

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Другиот Дел Број:
KWE5K-31/G24E30-701A
Напон:
12V
Производителот Дел Број:
116-3526
Објектот Тежина:
1 KG
Осветленост Дел Број:
KWE5K-31 G24E30-701A
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок квалитет
MOQ:
1Piece
Име:
Багер Електромагнетниот Вентил
Дел Број:
116-3526 1163526
Број На Модел На:
320 E320B E320C
Услуга:
Брза испорака од UPS-от,Fedex,DHL,EMS

Слични предлози