STK412-420

DEN 960.00

Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net / en

RJK03S3DPA RJK03S3 K03S3 ( 20 парчиња/многу) бесплатен превозот DFN-8 Нови оригинални Компјутерски Чип & IC

872.64 -5 % DEN 829.00

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

RJK03M6 K03M6 ( 50 парчиња/многу) бесплатен превозот DFN-8 MOSFET Нови оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 1280.64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

CHL8510CRT CHL8510 8510 ( 50 парчиња/многу) бесплатен превозот QFN-10 Нови оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 1664.64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

5pcs 5V Чекор-Up Моќ Модул Литиум Полнење на Батеријата Заштита Одбор Зголеми Конвертор LED Дисплеј USB За DIY Полначот 134N3P

95.52 -11 % DEN 85.00

ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавницаАко е потребно , контактирајте со нас : )Производ Вовед : 1.Влезен Напон : 3.7 V~5.5 V2.Полнење на струјата : 1 A(max)3.Излезна Струја : 1А(max)4.Излезен напон : 5 V5.ЛИЛЈАК Празнење Запре Напон : 2.9 V6.Празнење Ефикасност : 85%(текст 3.7 V излез 5 V / 1А)Карактеристики : 1.Полнење и празнење индикација2.Внатрешно инсталиран полнење и празнење моќ MOS3.Претходно 4.2 V напон на полнење, точност ±1%4.Макс 8u A режим на струја5.Интеграција на полнење на менаџмент и менаџмент на извршувањето управување со6.Интелигентна контрола на температурата и overtemperature заштита7.Интеграција излез overvoltage заштита,краток coircuit заштита,заштита од преоптоварување8.Интеграција преполнувањето и overdischarging заштита9.Поддршка trickle режим и нула напон на полнењеКога го полните : црвено светло трепкаЦелосна обвинет : црвено светло светло за долго време

I1-03 Бесплатен превозот CH376 CH376s USB Модул У Диск Модул

DEN 1190.40

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

бесплатен превозот NF560-A3 NF560 A3 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 368.64

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

10pcs RT8202MGQW RT8202MZQW RT8202M (JJ=ЕЈ JJ=ПР JJ=EC) Еден Синхрони Buck Контролер

DEN 305.76

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...

бесплатен превозот N11M-GE1-Б-B1 N11M GE1 Б Б1 Чип е работата на добар квалитет IC со чипсет

DEN 810.24

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ различни БР...