20PCS Транзистори BD137 NPN 1.5 A/60V ДА-126 транзистори Нови Оригинални Бесплатен Превозот

DEN 74.40

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

10pcs/многу Нови RT8207MZQW RT8207M J7 ИО J7=EB J7-ИО J7 FM QFN20 Заврши DDRII/DDRIII Меморија Напојување Контролер IC

DEN 228.00

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

12V 40mA 1 Канал Авто-Заклучување Безжичен Приемник Реле Модул + 2 Копче за RF 433MHz Безжичниот Далечински Управувач Префрлат 15-30m

301.92 -5 % DEN 287.00

Производ Вовед : 1.Оперативен Напон : 11.512.5 V;VCC се поврзува со позитивна енергија;GND се поврзува со моќта негативни;NC,COM,БЕЗ да се поврзете со излез2.Оперативен Струја : 40m A (реле оперативен државата)3.Quiescent Оперативни Струја : 6m A (реле ослободување на државата)4.Големина : 35*48mm со 4 парчиња одредување завртка дупки5.Тип : 433 M безжични RF примање6.Примање на Далечина : 1530m7.Оперативен Режим : автозаклучување8.Оперативни Индикации : LED1 (моќ индикатор светилка),LED2 (реле switch индикатор светилка)9.Оперативен Вовед : по сила на,притиснете на копчето на далечинскиот управувач,реле ќе работат (COM порта и НЕ се поврзани);притиснете го копчето повторно,реле ќе биде пуштен (враќање на почетна состојба,COM порта и КООРДИНАТОР port се поврзани);подоцна операции може да се повтори погоре (ако за контролирање на,НАДВОР е за контролирање исклучите)10.Реле Вчитување Капацитет : 250 V AC10 A,125 V AC10 A;30 V DC10 A;28 V DC10 A

100PCS 2N7002 MOSFET N-ГЛ 60V на 300MA SOT-23 N-канал FET Нови Оригинални Бесплатен Превозот

DEN 74.40

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

1pcs LM7805 7.5 V-35V да 5V Чекор Надолу Конвертор 1.2 Регулатор на Напојување на Модулот

DEN 63.36

Одбор големина : 5.7 cm * 2.3 см Влезен напон : Влезен напон поларитетот, AC и DC опсег : 7.5 V 20 V Излезниот напон 4.5 V5 V Максимална Излезна Струја : 1.2 Еден1 PCS*L7805 Чекор Надолу модул.

10PCS/Многу DIP Прекинувач 4 Начин 2.54 Mm Toggle Switch Црвено Snap Вклучите Електронска трговија на Големо

DEN 64.80

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

NCT5535D NCT55350 ( 10 парчиња/многу) Бесплатен Превозот Нови Оригинални QFP-64 Компјутерски Чип & IC

DEN 896.64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка"Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

Бесплатен Превозот 150pcs/многу M27C801-100F1 Нови оригинални IC Во парк!

DEN 15600.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насЗошто директно се избере нас : 1...