999 Sterling Silver Висока Детали Длабоко Врежани Круна Черепот Pendant Biker Dogtag 9X035S

DEN 2399.52

Ставка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Прирачник за сечење, секоја големина ќе биде малку различен.Мали Димензии : Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : 999 Sterling Silver(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 999 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)Висина : App rox...

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 20MM Поставување Cabochon Камео Антички Сребро Бронза Позлатен Круг Приврзоци Рамки за Diy Накит Наоди

704.16 -10 % DEN 634.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 20 MM Поставување Cabochon Камео Антички Сребро Бронза Позлатен Круг Приврзоци Рамки за Diy Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Нови Пристигне Топла Продаде Mens Накит Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Три Слоеви Крстот Pendant со Византискиот Ѓердан 222428

623.52 -20 % DEN 499.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не 'рѓосувачки челик Големина : 5mm(ширина);22"24"28("должина); 64mm*43mm(pendant)( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Сребро Црна Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Моден стил 6-14mm природен камен сина калцедон круг бисери ѓердан за жените синџир ѓердан накит 18inch GE4032

530.88 -20 % DEN 425.00

превозот Превозот ,не кутија,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),1225 Working дена да пристигнат...

Топла продажба Бесплатен Превозот>>>>>Голема 48mm бела Mabe Keshi бисер ѓердани полумесечина Pendant

815.04 -20 % DEN 652.00

превозот Превозот ,не кутија,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),1225 Working дена да пристигнат...

ТОПЛА трговија на Големо AAA18 9mm природна бела совршен круг Seawater Akoya бисер ѓердани - злато

2826.72 -20 % DEN 2261.00

превозот Превозот ,не кутија,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),1225 Working дена да пристигнат...

LINSION 925 Sterling Silver Ајкула Заби Pendant Mens Biker Стил TA85

DEN 2064.00

sСтавка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!925 Sterling Silver Pendant : Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : Висок Квалитет На Цврсти 925 Sterling Silver(Печат .925 Марка)Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!Висина : Околу...

нов долг 36 6mm Јапонија Розова Корални Круг Монистра GP Затворач Ѓердан ААА>>> бесплатен превозот

959.52 -21 % DEN 758.00

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

Сребро Трговија На Големо Рачно Изработени S925 Sterling Silver Pendant Ретро Тајландски Сребро Позлатен Pendant Pendant Риба Секоја Година Мажите И Жените

DEN 1942.08

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Ретро Тајландски Сребро Трговија На Големо Рачно Изработени S925 Sterling Silver Pendant Среќа Мачка Ретро Копче За Мажите И Жените Pendant Сребро Pendant

DEN 1338.24

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Оригиналниот двојно хривнија донг Ling Jade ретро национален правец на камен нараквици зелена рака-насликани едноставна дама

DEN 2100.48

Оригиналниот двојно хривнија донг ling jade ретро национален правец на камен нараквици зелена раканасликани едноставна дама 、 Забелешка : сликата под имаат сертификати гем идентификација сертификатF riendly Совети : Различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разликата, различноста вредности...

1pcs OUIJA Planchette Pendant Ѓердан Withcing Час Ѓердан Со 24 Инчен Lengh Бакар Синџир на Модни Накит

DEN 114.72

Опис*Бренд : Showlove*Материјал : Бакар Синџир со 316 L Хируршки Челик Pendant*Бруто Тежина : 22g*Стил : Мода Ѓердан & Pendant*Синџир Lengh : 24 Инчи*Pendant Големина : Како се покаже Слика*Ова Многу вклучувајќи : 1pcs по поставување*Пакување : Opp Вреќа*Гаранција : 12 месеци гаранција*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачатеДетали ШоуПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПревозот*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберетеУслуга*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или email нас...

Моден Вистински Природен Глуварче Семе Кристално Стакло Топката Ѓердан круг Стакло Pendant Ѓердан Стакло Мушка Накит 20pcs

911.52 -10 % DEN 820.00

Состојба : НоваГолемина : 25*25 MM (за)Боја : Како На Сликата ШоуТежина : 20pcs / 400gМатеријал : Природен каменMOQ : 20 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммAnswer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите види опис за вистинската големина...

долга 36 6mm Јапонија Розова Корални Круг Монистра камења GP Затворач Ѓердан ААА>>> бесплатен превозот

959.52 -21 % DEN 758.00

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

Дувачкиот Срце и Крст Привезоци, Сребро & Златни, 35x24mm

291.84 -35 % DEN 190.00

Дувачкиот Срце и Крст Привезоци, Сребро & ЗлатнаГолемина : за 35mm долго, 24mm широк.Ве молиме имајте на ум : тоа не се вклучуваат синџир ѓердан.Плаќање : 1.ние прифаќаме Зачувам, T / T,western union,кредитна картичка начин на плаќање2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!Превозот : 1.Ние ќе испрати стоката во рок од 13 дневна,откако го примиле исплата .2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од : Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго...