ZEROUP 5pcs/многу 25x35mm Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит T403

114.72 -5 % DEN 109.00

Количина : 5pcs / многуНадвор Големина : 27x41mmВнатре Големина : 25x35mmБоја : Антички Сребро БронзаВе молиме имајте во предвид : производите не ги вклучуваат cabochons!Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел...

17x13mm 20pcs (10 Пар) Висок Квалитет Сребро и Бронза Позлатен Риба Скала Месинг француски Earring Куки Жица Settings База Settings

DEN 99.84

Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 12MM Цинк Легура Материјали Антички сребро Бронза Позлатен Конектори Накит Наоди Додатоци

274.08 -10 % DEN 247.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња / Многу) 12 MM Цинк Легура Материјали Антички сребро Бронза Позлатен Конектори Накит Наоди Додатоци Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Julie Ванг 60PCS трговија на Големо Антички Бронза Исклучителна Цвет Форма Легура Мушка Капи Хривнија Anklet Earring Jewerly Изработка на Наоди

203.04 -25 % DEN 152.00

100% нов бренд и висок квалитетБренд Име : Julie ВангРеден Број : 04164007 A60Карактеристики на производот : 60 PCS трговија на Големо Антички Бронза Исклучителна Цвет Форма Легура Мушка Капи Хривнија Anklet Earring Jewerly Изработка на НаодиМатеријал : АлуминиумскиПакување : 60pcs / пакетБоја : антички бронзаТежина : 60 gГолемина : 13*12.6 mm (Прибл.)Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Нови Пристигнување Масло Капка Цвет Златна Боја Алуминиумски Конектори Шарм За Изработка на Накит DIY 20pcs трговија на големо

274.08 -31 % DEN 189.00

Материјал : АлуминиумскиБоја : како на сликатаКоличина : 20pcsОбјектот големина : 12*12mmконверзија : 1inch=25.4 mm или 0.0393 инчен=1mmДобредојдовте на нашата продавницаСо цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни по продажба прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате некои шопинг совети...

BASEHOME 10pcs Антички Бронза Pendant Settings Cabochon База Рамки Коцки Празно Одговара 25мм Cabochons Камео DIY Ѓердан Наоди

239.52 -30 % DEN 168.00

BASEHOME 10pcs Антички Бронза Pendant Settings Cabochon База Рамки Коцки Празно Одговара 25мм Cabochons Камео DIY Ѓердан Наоди Материјал : цинк легура Големина : 25мм празен круг база Quantiry : 10pcs / многу

Трговија на големо 600 компјутери/Многу 20mm SUTOYUEN D форма Бебе Пластични Клипови / Пластична Стега / Играчка Клипови / Soother Клип / Атарот Клип 15 Бои

5376.00 -5 % DEN 5107.00

Овој оглас е за 20 MM D shap Пластични Suspender Клипови Врзивно Клип кој се одлични за правење на бебе Кукла pacifier клипови, Soother Клипови , лигавче носители, старечки капакupsот, mitten клипови, играчка клипови, подвезици, занаети, и многу повеќе!! Се меша 15 Бои answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме ...

Топла Продажба 10pcs 18x25mm рачно изработени Фото Стакло Cabochons (H5-29)

DEN 80.64

Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DIY Легура Brooch База 18*25 мм, Антички Бронза на ѕвонење Brooch Ќорци Додатоци Со Безбедноста Pin Накит, 20 парчиња/многу-C4711

DEN 333.60

Предмет : Нова Arrivel Brooch База, Бакар Brooch Ќорци Коцки Камео Поставување Накит ДодатоциКоличина : 20 КОМПЈУТЕРИГолемина : 18*25 mmМатеријал : БакарДоведе Слободни И Никел СлободниПроизвод фото : Пакување&Испорака : Нашите предности : 1...

Сребрен тон Позлатен Brooch Pin Грб, Гроздобер DIY Brooch Pin на База на Послужавник, 20 Mm Рамки Brooch База-C4712

DEN 300.00

Предмет : Нова Arrivel Brooch База, Бакар Brooch Ќорци Коцки Камео Поставување Накит ДодатоциКоличина : 20 КОМПЈУТЕРИГолемина : 20 mmМатеријал : БакарДоведе Слободни И Никел СлободниПроизвод фото : Пакување&Испорака : Нашите предности : 1...

Трговија на големо 50 КОМПЈУТЕРИ/многу 16mm Малку Клип Кауција Шарм Накит Наоди Clasps Куки За Pendant Ѓердан DIY Накит Одлуки Конектори

335.52 -5 % DEN 319.00

Трговија на големо 50 КОМПЈУТЕРИ / многу 16mm Малку Клип Кауција Шарм Накит Наоди Clasps Куки За Pendant Ѓердан DIY Накит Одлуки КонекториЛистата На СпецијалноS / NGZK46Големина16x5 mm ( 1 инч = 25.4 mm )Тежина0...

1Roll 6~7mm Етничка Кабелот Крпа Кабелот за Изработка на Накит Додатоци Упатуваа Занает DIY, Качување Јажиња, Шарени; за 8m/ролна

366.72 -30 % DEN 257.00

Етничките Кабелот Крпа Мозок, ШарениГолемина : околу 6~7mm широк, за 8m / ролна.Продавачот Препорачува : НАПОМЕНА : >>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика...

1Pc DIY Коло Зелена 5.5 мм Snap Кликнете на Кварц се Види Лицето Мода Накит Одлуки Наоди 25x21mm

245.28 -10 % DEN 221.00

1 Pc DIY Коло Зелена 5.5 мм Snap Кликнете на Кварц се Види Лицето Мода Накит Одлуки Наоди 25x21mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Одговара Snap Нараквици & Snap Necelaces DIY Материјал Легура(Кадмиум Слободни) ГолеминаПрибл : 25x21mm(1"x 7 / 8") Дебелина : 12mm( 4 / 8") Дебелина : 4.5 мм( 1 / 8") 5.6 mm( 2 / 8") Snap Fastener : 5.5 мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен КолорЗелена Количина 1 парче Дел НЕ...

2.7x1mm 100yards/тркалаат Кореја Faux Велур Канапи String за Ѓердан Хривнија Накит Одлуки Наоѓање на Сјајот додатоци-за-накит

922.56 -25 % DEN 692.00

Животната средина Кореја Faux Велур Канапи, со Сјај во Прав, Sky BlueГолемина : 2.7 mm широк, 1.4 mm дебел; за 100yards / ролна.Продавачот Препорачува : НАПОМЕНА : >>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика...

1meter Вистинска Кожа Кабелот 10мм X 6mm Одговара тасев биле Кабелот Хривнија Ѓердан рачно изработени Накит DIY Наоди Додатоци

408.00 -15 % DEN 347.00

метар метар дворот метар6mm Вистинска Кожа КабелотКоличина : 1 Метар ( конверзија : 1 Двор = 91.4 cm = 36 Инчи )Големина : прибл.10*6mmМатеријал : вистинска кожаПакет : opp кесиКожа Боја : како на сликата покажуваКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченЗабелешка : сликата се покаже не е реална големина, ве молиме проверете ја големината пред да конкурираат...

100Pcs Железо Одговара 2.4 Mm Топката Синџир Конектор 2.4x4.5x8.5mm Накит Наоди се Вклопуваат DIY Одлуки Хривнија Ѓердан 3 Боја трговија на Големо

47.52 -28 % DEN 34.00

Нова без ознаки100% Сосема НовМатеријал : ЖелезоФункција : Топката Синџир КонекторГолемина : 2.4x4.5x8.5mmИзнос : 10g, Околу 100 PcsБоја : Изберете ви се допаѓа Известување : Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не се одговорни за овие прашања.

120Pcs Железо Крајот Капи Кабелот Совети 11.5x3.5x4.8мм Накит Наоди се Вклопуваат DIY Одлуки Хривнија Ѓердан 6 Боја на Големо TN0089

66.72 -28 % DEN 48.00

Нова без ознаки100% Сосема НовМатеријал : ЖелезоФункција : Мозок Крај / Совети Големина : 11.5x3.5x4.8ммДупка Големина : 1mmИзнос : 20g, Околу 120 PcsБоја : Изберете ви се допаѓа Известување : Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не се одговорни за овие прашања.