Almei Накит, Кутии Обетки Прстен Ѓердан Pendant Подароци Кутија За Накит За Мажи Жени Пакување Накит Sieraden Екран Зачувување

156.00 -25 % DEN 117.00

Almei Накит, Кутии Обетки Прстен Ѓердан Pendant Подароци Кутија За Накит За Мажи Жени Пакување Накит Sieraden Екран ЗачувувањеAlmei Накит, Кутии Обетки Прстен Ѓердан Pendant Подароци Кутија За Накит За Мажи Жени Пакување Накит Sieraden Екран ЗачувувањеПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Накит, Кутии Обетки Прстен Ѓердан Pendant Подароци Кутија За Накит За Мажи Жени Пакување Накит Sieraden Екран Зачувување

Црна/Сива Сомот Накит Складирање Преносни витрини Организатор Накит Патување се Тркалаат за 10 Ѓердани и Приврзоци Торба

548.16 -15 % DEN 466.00

Црн Сомот Накит Складирање Преносни витрини Организатор Накит Патување се Тркалаат за 10 Ѓердани и Приврзоци ТорбаОпис Накит Тркалаат Торба За Ѓердан / Синџир Големина на Отвори : 48(L )*29(W)cmЗатворете : 12(L)*16(W)cm Материјал Сомот Боја Црна / Сива Нето Тежина 85g Пакет 1 PCНакитот е за Refrerence Цел Само, тоа не се вклучени во овој огласторба

800g тешко хартија Ѓердан со Earring Хартија Кутија со Прозорецот се Справи со Накит Пакување за Ѓердан 8.5*7.5*4cm 30pcs/многу Прстен Кутија

DEN 3216.00

Точка бр : DBX568Име : Накит поставите кутијаМ ateria l : 800g картон хартија и сунѓерБоја : белаГолемина : 8.57.54cmЕдиница тежина : 48gУпотреба : ѓердан+ring+earringАко у сакате да се печати вашето лого во кутија , pls ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Плаќање : 1...

Прстен/Уво Студ Кутија Организатор Накит Ѕвони на Екранот Покаже Случај Организаторот Фах Кутии за Жени Мажи Мода Накит Кутија 5Colors

DEN 676.80

Точка Име : Прстен / Уво Студ Складирање Кутија Организатор Накит, Прстени ПрикажуваМатеријал : Картичка Одбор, Сунѓерот, СтадотоГолемина(cm) : Должина : 23cm, Ширина : 14.5 см, Висина : 3cmКонверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 смСе користи за : Уво Студ, Прстен Кутија, Накит, Прстени Екранот Покаже Случај Организаторот Фах КутијаВклучува : 1pc Прстени ЕкранотЗабелешка : Поради различни Серии, големина и боја може да има мала разлика...

JAVRICK 5Pcs Долго Накит Екранот Подарок Кутии со Лак за Ѓердан/Нараквица/Watch Случај

DEN 244.32

JAVRICK 5 Pcs Долго Накит Екранот Подарок Кутии со Лак за Ѓердан / Нараквица / Watch Случај100% сосема нов и висок квалитет на Убави накит кутии ќе се направи совршен завршувањето на допир да вашиот подарок...

Црна и бела Earring рек студ Earring носителот на екранот Мал багажник Z обетки рамка 5 парче сет долго накит реквизити

551.52 -5 % DEN 524.00

Опис Jewlry Екранот Обетки Носителот Големина 4(L)*4(W)*6(H)cm Материјал Кожа Бела Боја Црна Нето Тежина 24g(секој) Пакет 5pcs / многуНакитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој огласторба

Екранот Накит Идеја Бела СТП Ѓердан Носителот Pendant Екранот Биста Стојат Носителот Манекен Мода Накит Случај

450.72 -5 % DEN 428.00

Одговара Употреба : Ѓердан Pendant Екранот НосителотГолемина : 17(L)*15(W)*18(H) cmБоја : црна, белаНето Тежина : 300 gМатеријал : дрво / кожаПакет : 1 BUCAnswer : ___________________________ Note : Нашите производи се направени во вид, го слика како примерок екранот, Бидете сигурни дека пред купување на било што од страна на стока големина за да се најде владетел чувствуваат за живототголемина, со цел да се избегнат физички и ќе се замисли големината на јазот!Накитот е за Refrerence Цел Само, тоа не се вклучени во овој оглас

Бесплатен Превозот Дното Накит Екранот Стојат Прстен Носителот Кула Екранот во Бела и Црна Прстен Покажат Картичката

143.52 -5 % DEN 136.00

Бесплатен Превозот Дното Накит Екранот Стојат Прстен Носителот Кула Екранот во Бела и Црна Прстен Покажат КартичкатаОпис Прстен Екранот Носителот Големина(L*W*H) 4*4cm Материјал Сомот / Кожа Боја Црна Со Бели Нето Тежина 10g од(секое) Пакет 20pcs / многуНакитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Бесплатен Превозот Црно и бело студ Earring рек накит реквизити долго прибор за пакување

264.00 -5 % DEN 251.00

Опис : Одговара Употреба : Earring Екранот НосителотДимензии : 4cm (W)*4cm (D)*5.5 cm (H)Боја : црна, белаНето Тежина : 54gМатеријал : дрво / кожаПакет : 1 bucAnswer : ___________________________ Note : Нашите производи се направени во вид, го слика како примерок екранот, Бидете сигурни дека пред купување на било што од страна на стока големина за да се најде владетел чувствуваат за живототголемина, со цел да се избегнат физички и ќе се замисли големината на јазот! Детали За Производот : Накитот е за Refrerence Цел Само, тоа не се вклучени во овој оглас3pcs Екранот10 компјутери екранот

100Pcs трговија на Големо Стакло Сад Екранот Стакло Шише Напивка Парфем Тегла Накит Шишенцето Вратоврска Plug Мали 26.5x13.5mm

DEN 1289.76

100 Pcs трговија на Големо Стакло Сад Екранот Стакло Шише Напивка Парфем Тегла Накит Шишенцето Вратоврска Plug Мали 26.5x13.5mmСостојба 100% НовиСтил / Тип Шишиња Шишенцето Сад Материјал Стакло ГолеминаПрибл : 26.5x13.5mm(1" x 4 / 8") Дупка големина : 7mm( 2 / 8") Дебелина : 8.5 mm( 3 / 8") конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Транспарентен Количина 100 Компјутери на Дел НЕ...

108pcs Накит подесување на Кутии Картонски Правоаголник Подароци Кутија со Сунѓер Денот на Вљубените Пакети ,Мешана Боја, 90x70x26mm

3014.40 -20 % DEN 2412.00

Картон Накит Собата Кутии, Правоаголник, со Сунѓер,Мешана БојаГолемина : за 70mm широк, 90mm долго, 26mm дебели.Подарок кутија за прстени или мал pendant, и имаат jeweler е сунѓерот внатре...

Година Креативни Кристално Јасна 4 Врати Нараквици Обетки Ѓердан Накит Екранот Стојат Добро Пакување Бесплатен Превозот

570.72 -21 % DEN 451.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС поштаАко се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМСИме на производ : 2016 година Креативни Кристално Јасна 4 Врати Нараквици Обетки Ѓердан Накит Екранот Стојат Добро Пакување Бесплатен ПревозотМатеријал : АкриликГолемина : 28.5*10.5*8 CMТежина : околу 260g.Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.Пол : За Накит екранот.Повод : ПродавницаСостојба : 100% сосема нов висок квалитет.Количина : 1pcsКонверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lbОбјаснување100% Слободен девизен / наплата за UnsatisfactionsПрофесионални Безбедност ПакувањеВо Време На Испорака ГаранцијаАко имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време...

Година Креативни Кристал Црна 4 Врати Нараквици Обетки Ѓердан Накит Екранот Стојат Добро Пакување Бесплатен Превозот

570.72 -29 % DEN 405.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС поштаАко се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМСИме на производ : 2016 година Креативни Кристал Црна 4 Врати Нараквици Обетки Ѓердан Накит Екранот Стојат Добро Пакување Бесплатен ПревозотМатеријал : АкриликГолемина : 28.5*10.5*8 CMТежина : околу 260g.Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.Пол : За Накит екранот.Повод : ПродавницаСостојба : 100% сосема нов висок квалитет.Количина : 1pcsКонверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lbОбјаснување100% Слободен девизен / наплата за UnsatisfactionsПрофесионални Безбедност ПакувањеВо Време На Испорака ГаранцијаАко имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време...

Трговија на големо 3pcs 6 боја нежен накит за подарок мода кутија за нараквица ѓердан Pendant монистра 24*90mm прибор за пакување B2847

426.72 -35 % DEN 277.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

35x50cm (13.7x19.68)Organza Кеси Кралска Сина 50pcs Големи Drawstring Organza Подарок Перница Божиќ Накит Торбичка Може да Прилагодено Лого

1392.00 -20 % DEN 1114.00

добредојдовте во мојата продавницаВисок Квалитет 35x50cm (13.7"x19.68") Големи Drawstring Organza Кеси Пошта Накит Кеси Божиќ Свадба Подароци Козметика Кеси 50pcsЗа руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,ако не ,пратката ќе биде испратена назад .ОписМатеријал : OrganzaРеден Број : 5 0pcs / н тголемина : 35x50cm (13.7"x19.68")Боја : Кралска СинаБелешки : Ние ги користиме 9*12cm кеси за да фотографирате ,па ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми ...

23*90mm плоштадот 4colors 5pcs мода накит подароци кутија за нараквици обетки прстени Pendant монистра прибор за пакување B2846

575.52 -35 % DEN 374.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

35*84mm бесплатен превозот мода деликатна златно-жолта боја 5pcs накит кутија за прстени хривнија Pendant монистра обетки иглички B2841

330.24 -20 % DEN 264.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

8*12cm бесплатен превозот транспарентен пошта себе печат патент пластични мало пакување накит трговија на големо 30pcs Ziplock торба B2850

301.92 -35 % DEN 196.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Бела Големи Модни Луксузни Накит Кутија 6 Слоеви Огледува се Справи со Кабинетот Armoire Прстени, Нараквици Ѓердан Пакување Кутија ZG241

DEN 5279.52

PLS СЕ ЗЕМЕ ПРЕДВИД ДЕКА НАКИТ НЕ СЕ ОПФАТЕНИ!!!Детали за производот : Со Многу Убава Форма и Дизајн• Бренд име : РОУЛИНГ• Состојба : Brand New Без ознаки• Материјал : Делукс синтетички кожа ентериер(не вистинска кожа, но премиум синтетички СТП кожа)+Сомот поставата+Висок Квалитет фланелен боксери внатрешни работи• Големина : прибл...