BL-FU310B/BL-FU310C ЗАМЕНА ПРОЕКТОР СВЕТИЛКА/СИЈАЛИЦА ЗА OPTOMA HD151X/HD36/W501/X501/DH1014/DH1017/EH500/EH501/X600 Happybate

1872.00 -15 % DEN 1591.00

Тип : Компатибилни Проектор СветилкаДел Број : BLFU310 CКомпатибилен со : HD151 X / HD36 / W501 / X501 / DH1014 / DH1017 / EH500 / EH501 / X600Wattage : 310 / 245 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

180 дена гаранција 65.J0H07.CG1 Компатибилен светилка со станбен за BENQ PB9200/PE9200 Проектор

3840.00 -12 % DEN 3379.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 65.J0 H07.CG1 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : NSHВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА NSHA330W Оригинални Проектор Резервни Делови Светилка NP24LP со Станбен за NE C PE401H PE401HG

8544.00 -5 % DEN 8117.00

Опис на производот : СЛОБОДЕН ИСПОРАКА NSHA330 W Оригинални Проектор Резервни Делови Светилка NP24 LP со Станбен за NE C PE401 H PE401 HGБренд Име : GeyingБрој На Модел : NP24 LPСијалица Тип:NSHA330 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : N ЕЗ PE401 H PE401 HGПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Цел количество : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionПакување & Испорака : 1...

Замена голи проектор светилки сијалица, 5J.J5E05.001 за LBT MS513/ MW516 /MX514/MW516+ Happybate

1200.00 -18 % DEN 984.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Е-F212LP SHP119 Проектор Светилки за ОСТАР XR-32S XR-32SL XR32X XR32XL Проектори

DEN 4704.00

ЕF212 LP SHP119 Проектор Светилки за ОСТАР XR32 S XR32 SL XR32 X XR32 XL ПроекториПроизвод КарактеристикиТип На СветилкаOrginal голи светилкаP / N.ЕF212 LPСветилка WattsSHP119Состојба100% нови и оригиналниЖивот време20003000hoursГаранцијаНа сите објекти е КК тестирани и се 120 дена гаранцијаКомпатибилен со ПроекториОСТРИ XR32 S XR32 SL XR32 X XR32 XLДетални Слики ПокажуваатПакет фотографииНие обезбедуваме како што е подолу1...

ЕК.JC900.001 Оригинални голи светилка за ACER S5201/S5201B/S5301WB/T111/PS-X11/T111E/PS-X11K/T121E/PS-W11K Проектори

3600.00 -12 % DEN 3168.00

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : EC.JC900.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHPВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

ELPLP33 V13H010L33Hot Продажба на Сосема Нов Проектор Голи Светилка со станбен За Epson проектот за модернизација на образованието S3 / проектот за модернизација на образование

DEN 1075.20

Замена светилка ELPLP33 со висок квалитет компатибилен сијалица.Замена светилка вклучуваат : H igh квалитет компатибилен Проектор Сијалица Вати : 200 W Цел живот : 2500 H Овој производ има се тестирани и потврдени подолу за проектор : Epson проектот за модернизација на образованието S3 / проектот за модернизација на образованието S3 L / проектот за модернизација на образованието TWD3 / Moviemate 25 / Moviemate 30 ГОДИНИ / Moviemate 30 ГОДИНИ ПлусНа компатибилен сијалица, направена од страна на сијалицата производителот за да се задоволат спецификации и барања за Epson проекторНудиме висок квалитет по прифатлива цена, овие компатибилен светилки се идеална замена за замена на оригиналните светилкаГаранцијаТ тој ELPLP33 замена светилки се целосно опфатени во рамките на нашите 180ден гаранција, која штити од било неисправни производи.Ние сме посветени да нудат лесен и безбеден Проектор Сијалица купување искуство, кои ги носи мир на умот да сите наши клиенти.

HAPPYBATE Компатибилен Проектор крушка светилка Без домување RLC-059 за Pro8450W Pro8500 Pro8400 PRO8450 проектори

1248.00 -18 % DEN 1023.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Бренд Нови Оригинални Проектор Светилка NP24LP NSHA330W за PE401HG PE401H

8160.00 -5 % DEN 7752.00

Бренд Нови Оригинални Проектор Светилка NP24 LP NSHA330 W за PE401 HG PE401 HБрој На Модел : NP24 LPСијалица Тип : NSHA330 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : N E C PE401 HG PE401 HПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western UnionГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Повеќе слики за вашиот референцаГаранција : 6 месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција...

Проектор Крушка Светилка ЕТ-LAV100 за Panasonic PT-VX400 PT-VX400E PT-VX400EA PT-VW330 PT-VX400NTE PT-VX400NT PT-VX41 со домување

3072.00 -23 % DEN 2365.00

Проектор крушка светилка ЕТLAV100 ETLAV100 за Panasonic PTVX400 PTVX400 E PTVX400 EA PTVW330 PTVX400 NTE PTVX400 NT PTVX41 со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : ЕТLAV100 ETLAV100 за Panasonicis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Panasonic PTVX400 / PTVX400 E / PTVX400 EA / PTVW330 / PTVX400 NTE / PTVX400 NT / PTVX41Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Проектор Крушка Светилка НА MB70LP ANMB70LP MB70LP за ОСТРИ XG-MB70X XGMB70X со домување

2880.00 -23 % DEN 2218.00

Проектор крушка светилка НА MB70 LP ANMB70 LP MB70 LP за ОСТРИ XGMB70 X со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : ЕMB70 LP ANMB70 LP MB70 LP за ОСТАРis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за ОСТРИ XGMB70 XСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Оригиналниот проектор светилка на ЕЗ.J9000.001 за ACER X1130 X1130P X1130PA X1230 X1230K X1230PK X1230PS X1230S X1235 X1237

DEN 2400.00

светилка модел : EC.J9000.001моќност : UHP 190160 Wработа со : ACER X1130 X1130 P X1130 PAX1230 X1230 K X1230 PK X1230 PS X1230 SX1235 X1237 проекториработен век : 20003000hrsгаранција : 90 дена од добие светилкаоваа цена за 100% нови оригинални светилка без домување со најдобар квалитет : ако не можете да бидете сигурни дека е тоа правото светилка за вас, контактирајте со нас слободно!ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Оригиналниот голи Светилка&Сијалица СП.8QJ01GC01 за OPTOMA ES555/EW635/EX611ST/EX635/T661/T662/T763/T764/T862

3024.00 -7 % DEN 2812.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналниот Проектор Светилка SP-ЛАМБА-009 за INFOCUS SP4800 / X1 / X1A / C109

5520.00 -5 % DEN 5244.00

Оригиналниот Проектор Светилка SPЛАМБА009 за INFOCSP4800 / X1 / X1 A / C109 1)Дел број : СПЛАМБА0092)број на Моделот : INFOCSP4800 / X1 / X1 A / C1093)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 150 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Висок Квалитет на Голи Светилка SP-ЛАМБА-041 за INFOCUS IN3102 / IN3106 / A3100 / A3300 /Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач

2832.00 -5 % DEN 2690.00

Висок Квалитет на Голи Светилка VIP230 E20.6 SPЛАМБА041 за INFOCIN3102 / IN3106 / A3100 / A3300 / IN3902 LB / IN3182 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач1)Дел број : СПЛАМБА0412)Проектор број на Модел : За INFOCIN3102 / IN3106 / A3100 / A3300 / IN3902 LB / IN31823)Светилка тип : Висок Квалитет на Проектор Сијалица Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач4)го Оценувате моќ : 230 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Висок Квалитет на Голи Светилка SP-ЛАМБА-038 за INFOCUS IN5102 / IN5106 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач

3216.00 -5 % DEN 3055.00

Висок Квалитет на Голи Светилка SPЛАМБА038 за INFOCIN5102 / IN5106 Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач1)Дел број : СПЛАМБА0382)Проектор број на Модел : За INFOCIN5102 / IN51063)Светилка тип : Висок Квалитет на Проектор Сијалица Со Јапонија Феникс Оригинални Светилка Режач4)го Оценувате моќ : 275 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

P-vip 200/0.8 E20.8 Висок квалитет на Компатибилен ЕЗ.K0700.001 проектор светилки сијалица За ACER H5360BD H5360 V700 H5370BD H5380BD

DEN 1151.04

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

NP16LP за NEC M260WS M260WSG M300W M300XS M300WG M300XSG M350X M350XG компатибилен проектор крушка светилка

DEN 960.00

светилка модел : NP16 LPмоќност : NSHA 230 Wсе работи за NEC проектори : NPM300 XS NPM300 W NPP350 X NPP350 XG NPM260 WS NPM350 X M260 WS M300 W M300 XS M350 X M300 WG M260 WSG M300 XSG M350 XGживот : прибл...